Uprostřed jihočeského ligového dění se cítil jako ryba ve vodě, ale všechno jednou končí. Ještě dva roky coby důchodce přesluhoval, než předal funkci mladším. Prý s lehkým srdcem. „Už jsem si chtěl odpočinout," tvrdí.

Jeho bývalý kolega ze Složiště Ladislav Fojtík v penzi změnil klubové barvy, když přestoupil z Dynama do služeb Čtyř Dvorů, kde teď správcuje.  Kdo ví, možná ho časem Jiří Fulín napodobí… „Ale jedině na nějakou krátkou dobu, třeba tři hodiny denně, jinak už asi ne," vrtí hlavou.

U hřišť ho ale můžete pravidelně vídat i nadále. V sezoně nevynechá jediný víkend, pokaždé vyrazí někam za fotbalem. Ani po sestupu si nenechá ujít žádný žádný domácí duel Dynama. Pravda, juniorku i černobílý dorost už ze svého programu vyřadil. „Jedu se podívat do Roudného, na Koh-i-noor, taky dost navštěvuji Planou a Mladé,"  líčí Jiří Fulín nejčastější cíle svých cest.

Leckdy mu to nedá a jede se přesvědčit na vlastní oči, zda coby věrný čtenář Českobudějovického deníku správně natipoval zápasy E.ON Tip Ligy. V podzimním ročníku měl celkové prvenství na dosah!

Soutěž měl rozehranou na vítězství, leč zbyl pro něj jen bronz… Nic mu nebylo platné, že celou soutěž  vedl, finiš totiž nezvládl. „Poslední kolo jsem po konzultaci s poradcem, trenérem Čtyráku Jardou Rambouskem, pokazil," mračil se při předání ceny „útěchy", ale ujistil, že kvůli tomu kamaráda z lavičky nezavrhl.

Manželka o jeho tipařské vášni ví. Nevadilo jí tudíž, že právě kupon s jejím jménem v E.ON Tip Lize útočí na vítězství. „Nezlobí se kvůli tomu," ujišťuje Jiří Fulín. Na zápasy ho ale nedoprovází. „Žena pomalu třicet let prala na Dynamu dresy. Má teď k fotbalu těžkou averzi. Z toho, jak v neděli po zápase vždycky viděla ty haldy špinavých dresů!" usmívá se bývalý dlouholetý správce na Dynamu.