Pokud Srubec v příštím kole zaboduje ve šlágru na hřišti Dolního Bukovska, udělá velký krok k vítězství v soutěži a postupu do I.B.
Fotbalisté Horní Stropnice odjeli z derby v Nových Hradech s debaklem, béčko Týna zase smolně přišlo na Lokomotivě o bod v 89. minutě . . .

ŘÍMOV – MOKRÉ 0:0. Za krásného slunečného počasí fotbal plakal. Obě mužstva předváděla, jak se dají zahazovat i stoprocentní šance. Domácím se utkání vůbec nepovedlo. Hosté kupodivu byli po celý zápas lepší, vyučovali mladé římovské mužstvo fotbalu, přesto byl k vidění jen okresní odvar. Domácí v boji o záchranu byli šťastni za bod. Rozhodčí Hybšman. ŽK 1:1. Přihlíželo 50 diváků.

LIŠOV B – D. BUKOVSKO 4:2 (3:1) – Před úvodním hvizdem domácí popřáli dlouholetému funkcionáři Jiřímu Švecovi k sedmdesátinám – a pak mu dali dárek sami fotbalité, když už v 8. min. pronikl do vápna Petr Vávra, byl faulován a pokutový kop proměnil Vojč ve vedoucí gól. Jen za dvě minuty poslal Werner centr z pravé strany a Petr Vávra prostřelil brankáře Suchého – 2:0. Dolnobukovští přidali na důrazu a v 19. min. se dočkali – Kokešův přetažený roh zužitkoval Kulman. Ve 37. min. se ke slovu dostali domácí, Werner opět našel Petra Vávru a ten nedal Suchému šanci. Po přestávce hosté získali převahu v poli, avšak lišovská obrana tlaku odolávala, až v 65. min. po trestném kopu se dostal k míči Kokeš a snížil na rozdíl gólu. Hosté měli blízko k vyrovnání v 76. min., kdy střela R. Macha jen těsně minula vzdálenejší tyč! Ale SK Lišov se ubránil a sám udeřil: v 75. min. převzal míč na půlce Kočvara, obešel dva protihráče a podél gólmana upravil na konečných 4:2. Domácí si pak výhru pohlídali, pozorně bránili a hosté ani bojovností už vývoj nezvrátili. Pískal rozhodčí Pileček. ŽK 2:2. Přihlíželo 100 diváků.

N. HRADY – H. STROPNICE 7:0 (3:0) – Novohradští nastupovali s odhodláním odčinit debakl z podzimního utkání, a jak vidno, své předsevzetí naplnili měrou vrchovatou! Na začátku sice více ze hry měli hosté, ale po první vstřelené brance převzali otěže zápasu domácí. V 10. a 13. min měl velké šance Tuscher, ale Haňur v brance hostí si s jeho střelami poradil. Z následného rohu T. Jelínka ve 14. min. otevřel skóre hlavou Tácha. V 18. min. Marhoun na prsou přiťukl míč Vik. Jelínkovi a ten Haňura prostřelil. Ve 39. min. měl velkou šanci Bazal, ale nedal. Reputaci si Bazal napravil minutu poté, kdy se trefil hlavou po rohu Vik. Jelínka. Ve druhém poločase domácí pokračovali v dobývání Haňurovy branky. A byli úspěšní. Ve 49. min. hezkou střelou zvýšil Vik. Jelínek a v 55. min. Tácha z penalty. V 62. min. kopal Tácha ještě jednu penaltu, ale tu neproměnil. Další branku vstřelil v 74. min. L. Brousek a pět minut poté korunoval svůj dobrý výkon Tuscher. Šance hostí skončily dvakrát na tyči, další akce zlikvidoval brankář Winzberger. Sudí Ambrůžek, ŽK 2:3. Diváci: 170.

NEMANICE – ROUDNÉ 5:1 (3:1) – Hned po rozehrání v patnácté vteřině Voglův nákop přeskočil Matouška, jenž zaskakoval v bráně, a hosté bleskurychle vedli! V 10. min. bylo vyrovnáno. Po rychle rozehraném trestném kopu si na kolmou Strnadovu přihrávku naběhl Kolář a bodlem dal Erhartovi housle. V 25. min. nádhernou akci po ose – Kolář – Semrád zakončil Motl do prázdné branky. Těsně před přestávkou Motl našel Strnada, jenž pohotově přenechal míč Kolářovi a ten z hranice penalty technicky zvýšil na 3:1. V 60. min. se prosadil po rohu Strnad. Hosté zahrozili jen hlavičkou Gondeka do břevna, jinou vážnější střelu neměli. V 88. min. rozehrál trestný kop Kolář a Křiváček hlavou završil přesvědčivé vítězství Nemanic. A to domácí po pěkných akcích Semráda, nejlepšího hráče na hřišti, řadu nadějných šancí ještě zahodili. Rozhodčí Samohejl. ŽK 1:0. Přihlíželo 80 diváků.

LOKO B – TÝN B 2:1 (0:1) – Za ideálního fotbalového počasí začali lépe hosté a úvodní čtvrthodinku téměř nepustili domácí na svou polovinu. Paradoxně udeřili v době, kdy se domácí již dostali do hry: ve 20. min. stál na konci pěkné kombinační akce Krátký. Následoval festival zahozených vyložených šancí. Více jich měli domácí, přesto poločas skončil výhrou hostů. Do druhé půle vstoupili aktivněji domácí a po zásluze Harantem v 53. min. vyrovnali na 1:1. Dál se hrál oboustranně pohodový zápas, oba týmy jako by se předháněly v tom, kdo udělá na trávníku více chyb a kdo kolik šancí zahodí. A když už domácí přečkali bez úhony závěrečný tlak Týna, schylovalo se k remíze. Jenže v 89. min z nenápadné akce vystřelil z těžkého úhlu Harant a brankař Valtr se patrně červená ještě teď! Rozhodčí Feitl, hráno bez karet. Přihlíželo 25 diváků.

HLUBOKÁ B – SEDLEC 1:0 (0:0) – Domácí nevstoupili do zápasu zrovna dobře a stálo při nich i štěstí, když se z hranice velkého vápna opřel do míče hostující Jodl a trefil spojnici! V 8. min. hlavička sedleckého Reitingra skončila těsně vedle. Poté se do šancí začali pomalu dostávat i domácí. Hrouz krásně prostrčil balón na Sedlického a ten tváří tvář gólmanovi neproměnil. V 16. min. zahrával trestný kop Vácha a hostující brankář se vyznamenal, první poločas tak skončil bez branek. Do druhé půle Hlubočtí vstoupili mnohem aktivněji a šance se rodily jedna za druhou. Ústředními postavami Hluboké byli Hrou a Cihat, kolem nichž se vše točilo. V 58. min. vnikl do vápna Cihat a nabídl Sedlickému gólovou šanci, ten však promáchl. Za minutu Cihatův centr doplachtil za hostujícího gólmana. Domácí vedli, snažili se náskok ještě pojistit, avšak ani Cihat, ani Hrouz v několika šancích neuspěli. Hluboká se strachovala o výsledek až do konce a Šindelářovi chyběly centimetry k tomu, aby překonal domácího Matouška! Hubené vítězství domácích bylo vzhledem k množství šancí zasloužené. Před 80 diváky pískal Šíma.

SRUBEC – HRDĚJOVICE B 4:1 (2:1) – Začátek utkání vyšel domácím a ve 2. min. po faulu na unikajícího Hálka Kroupa otevřel z penalty skóre. Ve 23. min. dorazil rohový kop, který rozehrál J. Leština, do branky Petr a vypadalo to, že Srubec si dojde jistým krokem pro vítězství. Jenže hned ve 30. min. hostující Teringl po teči překonal domácího Dvořáka a hosté ožili. Hra byla vcelku vyrovnaná až do 78. min., kdy po samostatném úniku zvyšoval na 3:1 R. Leština. V 84. min. po Hroudově centru upravil výsledek střelou pod břevno Korotvička. Pak ještě mohl zvýšit Hekrdla, ale jeho pokus vykopl z prázdné branky obránce. Roz〜hodčí Špelina. ŽK 1:2. Přihlíželo 50 diváků.⋌