Jak jste ten gól viděl?

Byl tam dlouhý balon do skrumáže na Wagiho, jenž mi to perfektně odhlavičkoval, a já byl na zadní tyči úplně sám, takže jsem to neměl vůbec těžké. Stačilo jenom míč umístit do brány.

Věřil jste v tu chvíli, že si minimálně bod odvezete?

Určitě. Nejen v to, já věřil ve vítězství. Jistě jste viděli, že jsme předváděli dobrou hru. Jakmile jsme to dali na zem, měly Budějovice s námi velké problémy. Domácí hráli jen na nakopávané míče směrem dopředu, my se snažili spíš hrát fotbal a měli jsme plno šancí na to, abychom zápasy tady dotáhli do vítězného konce. Ale to se nám bohužel nepovedlo.

Říkal jste, že Budějovice měly s vámi problémy. Jenže vy jste zase měli problémy s Kučerou…

To máte pravdu. Jak už jsem říkal i do televize, Kůča zase ukázal, že tu formu teď má, že chytá moc dobře a že pro Budějky je hrozně důležitým hráčem. Vychytal nám několik možností a mně dokonce vytáhl i takovou životní střelu, která se mi povede nanejvýš tak jednou za rok. Velká škoda, že mi to tam nezapadlo, před Kůčou však klobouk dolů.

Zatímco Budějovice musely vyhrát a měly kopačky jako z olova, vy jste působili daleko uvolněnějším dojmem. Bylo to tak?

Jak říkám, my poslední dobou předvádíme dobrý fotbal. I když spíš doma, ale řekli jsme si, že budeme takový fotbal předvádět i venku. V Budějkách jsme si věřili, já osobně si věřil na vítězství a viděli jste, že jsme k tomu měli hodně blízko.

Nakonec ale nemáte ani bod.

To je fakt, jenže i proto, že Budějkám uznali gól, o kterém si já myslím, že nebyl. Uvidíme ale až na videu.

Zlobil jste se na Hušbauera, že před prvním gólem Dynama přiznal teč a rozhodčí otočil aut, který pomezní původně mával pro vás…

Zda to tečnul, či netečnul, to neřeším. Víte co, je to fotbal, hraje se o tři body – a viděli jste, co z toho bylo… Pepa je moc hodný kluk a je to od něj hezké, že se přiznal, klobouk dolů před ním, jenže my z toho dostali gól…

Ale stejně, za to, že se přiznal, byste se na něj zlobit přece neměl…

Jenže já přesně vím, jak takové situace končí. Jakmile se hráč přizná, většinou z toho je nějaký průšvih. Rozhodčí je na hřišti pánem, ten má rozhodovat. Takže od něj to sice bylo určitě hodně hezké gesto, nám to ale nepomohlo. Akorát nám to ublížilo.