Příspěvky od místních zpravodajů (klubů) jsou upraveny redakcí.

N. VES – HRDĚJOVICE B 3:2 (1:2) – Domácí byli favoritem a úvodní minuty naplňovaly předzápasové prognózy. Napomohl k tomu hostující kapitán Votruba: Jako poslední ztratil míč, kterého se zmocnil Procházka a předložil jej Boháčovi, 1:0. Ve 20. min. brankář hostů Trčka špatně rozehrál, k míči se dostal Procházka a střelou ze 30 metrů těsně minul branku! Za tři minuty kapitán hostů Votruba poslal prudkou malou domů a brankář Trčka měl plné ruce práce, aby vytěsnit míč na roh. Při druhém rohu v řadě Janeček trefil tyč branky! Hosté poprvé zahrozili po půlhodině hry a krátce nato se dočkali i branky: Pěkně zakombinovali, Sýkora kolmicí vyslal kupředu Pražského a ten své sólo chladnokrevně proměnil. A to nebylo vše… Ve 35. min. kopali hosté přímý kop a kapitán Votruba šťastnou hlavičkou na zadní tyč poslal své mužstvo do vedení! Domácí mohli do poločasu vyrovnat, Procházka zatočil míč z rohu přímo do branky, ale Trčka jej vyrazil. V domácí kabině o přestávce úřadoval trenér Pekárek. Za Labaje poslal na hřiště zkušeného Češku a změnil rozestavení. Češka začal ze středu zálohy režírovat hru Nové Vsi a stal se ústřední postavou druhého poločasu. V 66. min. Češka kousek za šestnáctkou natáhl ke střele a Trčka neměl čisté svědomí, protože míč mu pod nohama prošel do sítě. Mírnou převahu domácí zužitkovali v 73. min., kdy v závaru zahrál v šestnáctce jeden z obránců rukou, rozhodčí Zevl nařídil penaltu a Boháč ji s přehledem proměnil. Domácí brankář Pavel pak vyrazil nad břevno Netočného krásnou střelu z dálky a v 82. min. Nová Ves marně reklamovala, že Trčka vyškrábl míč již za brankovou čárou. Závěr si domácí mužstvo pohlídalo. Pískal rozhodčí Zevl. ŽK 0:1. Diváci: 40.

MLADÉ – N HRADY 5:1 (2:1) – Mládští začali zhurta a v 6. min. vedli už 2:0. Po přihrávce Moudrého střelou k tyči otevřel skóre Materna. Zanedlouho Podgorský uvolnil Moudrého, který šel sám na brankáře Koprnu a zkušeně ho přeloboval, 2:0. Po necelé půlhodině Novohradští potrestali chybu v domácí rozehrávce, Brousek nedal Brůžkovi šanci. V 64. min. Červený dostal lobovaný centr za obranu a po kličce brankáři zvýšil na 3:1. Za tři minuty se nepovedený centr proměnil v krásnou střelu, šťastným střelcem byl Vítek. V závěru pečetil výhru Mladého střídající dorostenec Pavel Schuster. Domácí zaslouženě vyhráli, hosté zlobili jen na konci první půle. Pískal rozhodčí Hruška. ŽK 1:3. Rohy 11:2. Diváci: 80.

TEMELÍN – JANKOV / DUBNÉ 5:2 (3:1) – I když Temelín trápí zranění, ukazuje, že má sílu uhrát dobré výsledky. Do Temelína se vrátila pohoda, která mu chyběla v minulém ročníku. Velmi dobře zapadla dvojice z Olešníka Vařák, Studnička. Pod vežemi se začalo svižně a v 9. min. se po průniku Vařáka pískala penalta, kterou proměnil Jaroš. Za minutu bylo srovnáno vlastním gólem stopera. V 17. min. Vornay nahrál na gól zkušenému Havlíčkovi. Ve 44. min. Havlíček poslal pas na Vařáka a bylo to už 3:1. I když v 59. min. Simandl snížil, byl druhý poločas již plně v režii domácích. Vornay zvýšil a v 90. min. zcela vyčerpaný pendl Vařák (den předtím odehrál celý zápas za Olešník) pečetil na 5:2. Nejlepšími hráči byli Vařák s Havlíčkem, u hostů vynikal Ježek, přestože temelínská obrana tentokrát dokázala střelce uhlídat. Rozhodčí Šafránek. ŽK 3:0. ČK 1:0 (Jaroš) Diváci: 50.

NEPLACHOV – RUDOLFOV B 4:2 (1:1) – Zápas dvou týmů z chvostu tabulky zvládli lépe domácí. O svém vítězství rozhodli zlepšenou hrou ve druhé půli, kdy dokázali dát tři góly. Obrany obou týmů často chybovaly, a tak bylo k vidění hodně šancí. Více jich proměnili domácí, ale na začátku mohli po dvou hloupých chybách prohrávat. Naštěstí nová posila z Veselí Marek Dvořák vychytal jak Pflegera, tak Machovce, kryl i Bromův přímý kop a kapituloval až po dorážce Ngueyna. Domácí kontrovali sérií čtyř rohů, Píchovi dvakrát chyběl půlkrok k vyrovnání! Před poločasem poslal Brčák krásnou přihrávku mezi obránce a Martin Dušák prostřelil vybíhajícího Keřku, 1:1. V 50. min. dostal od Láníka chytrou přihrávku Martin Dušák, vyhnul se skluzu stopera a otočil výsledek. Když Brčákův opakovaný centr Keřka jen vyrazil a Pícha dorazil pod břevno, vedl Neplachov už 3:1. Dlouho se ale neradoval. Pfleger zatáhl akci po pravé straně a našel přesným centrem hlavu Machovce. Ve dvou šancích neuspěl domácí Nekola, gólovou pojistku přidal až v 78. min. nejlepší hráč vítězů Martin Dušák. Pískal rozhodčí Granec. ŽK 1:2. Diváci: 40.

Zbývající zápasy OP: Boršov - Hluboká 0:0, Srubec - Čt. Dvory B 1:0, Borek - Loko B 1:2. Všechy referáty najdete v úterním vydání ČB deníku!