Fotbalisté Plané zajížděli na hřiště Lhenic jako třetí tým tabulky jen díky lepšímu skóre. Důležité utkání vyhráli 2:0 (2:0). „Šťastné vítězství," hodnotí utkání místopředseda SK Planá Lubomír Pintér, podle jehož slov měli domácí do 15. min. tři vyložené šance, ale Jan Nováček v bráně odolával. „Kryl i trestňák, který mířil do šibenice. Během celého zápasu nás držel," chválí Pintér gólmana.

Planá udeřila při prvním výletu na soupeřovu polovinu. „Petscher prokázal individuální schopnosti. První gól dal a na druhý přihrál Baloghovi, který měl před sebou prázdnou bránu," líčí Luboš Pintér a označuje Petra Petschera za muže víkendu.
Dvě branky Lhenickým sebraly elán, se kterým vstoupily do zápasu. „Přestali si vytvářet šance, srovnali jsme hru a čekali na třetí brejk," říká Luboš Pintér. Zvýšit mohl kapitán Plané Tomáš Pintér, jenž zatočil přímý kop k tyči. „Brankář záměr vystihl a na poslední chvíli míč vyrazil."

Týmy si nic nedarovaly, na obě strany sudí ukázal po čtyřech žlutých kartách. „Zápas jsme v poklidu dohráli," tvrdí Pintér. Kontaktní branka Lhenic neplatila. „Útočník si pomohl rukou. Naše vítězství považuji za šťastné, protože domácí nedávali branky. Chybí jim střelec," říká o soupeři bývalý trenér.

Nyní se Planá připravuje na sobotu a domácí utkání s Dřítní! „Bude to šlágr víkendu v I.B, tak uvidíme, s čím soupeř přijede. My budeme až na Berana kompletní," hlásí z Plané Luboš Pintér.