Drama nekončí. Naopak. Závěrečná čtyři kola nejvyšší regionální fotbalové soutěže rozhodně nebudou postrádat ten správný náboj. Překvapivého zaváhání vedoucího Tábora využili fotbalisté Roudného, kteří na domácí půdě vysoko zvítězili nad srdnatě bojující Čížovou a po třech týdnech se vyhoupli zpět do čela. Jasno ještě zdaleka není ani na opačném konci tabulky.

Roudné – Čížová 4:1 (1:0) – Když čtvrt hodiny před koncem vyrovnal Rybák po rychlém brejku a krásné střele na 1:1, vypadalo to s domácími zle. Ti sice měli do té doby mírnou územní převahu, po půlhodině vstřelili Pouzarem i gól, ale jinak byli před brankou bezradní. Zato čížovské útočné duo Rybák – Pichlík stále drželo domácí v napětí. Závěr ale mělo Roudné drtivý a během necelých deseti minut zaznamenalo tři branky: opět se prosadil důrazný Pouzar, vzápětí po rohu Nohava a přestřelku zakončil střídající Píša po rychlém útoku čtyř Malšanů na jednoho obránce.
Branky: 33. a 81. Pouzar, 86. Nohava, 89. Píša – 77. Rybák. Žluté karty 3:3, rozhodčí Hanzal, 120 diváků. (zz)

Vodňany – Hluboká 0:3 (0:0) – Hned v úvodu zápasu se v 9. min. vyznamenal domácí brankář Novák, jenž nohama skvěle vyrazil gólovou střelu Dudka. Vodňany ohrozily branku hostů poprvé v 18. min., ale hlavička Štěcha postrádala přesnost. Největší šanci domácích nevyužil Štěch ve 30. min., když po přihrávce od Chalupského byl sám ve vápně, ale zakončil nad branku. Po změně stran se v 64. min. opět vyznamenal domácí brankář Novák, když vyrazil gólovou střelu Povišera z přímého kopu. Závěr zápasu patřil hostům: v 70. min. zůstal nikým nehlídán Dudek ve vápně a jeho prudká střela skončila v bráně – 0:1. V 81. min. domácí ztratili na polovině hřiště míč, čehož hosté využili k rychlému protiútoku, na jehož konci byl Mašek, který poslal míč do prázdné branky – 0:2. V předposlední minutě pečetil vítězství hostů Povišer.
Branky: 70. Dudek, 86. Mašek, 89. Povišer. Žluté karty 1:3, rozhodčí Pávec, 100 diváků. (pet)

Týn – Katovice 1:1 (1:0) – Domácí se ujali vedení již ve 2. min., když po centru Vařila si srazili hosté míč do vlastní brány. Domácí byli v první půli lepší a vytvořili si několik dalších slibných šancí. V 8. min. střílel Šálený těsně nad a ve 14. min. mířil Pomije těsně vedle. Hosté měli šanci v 15. min., ale Šmitmajer vytáhl střelu na roh. Další větší šanci měl ve 35. min. domácí Brozman, ale gólman hostí vytěsnil střelu na roh. Do druhé půle vstoupili domácí s odhodláním zvýšit svůj náskok, ale opak byl pravdou. V 65. minutě z trestného kopu hosté ještě branku nedali, když brankář Šmitmajer střelu chytil, ale zákonitý trest přišel v 84. min., kdy na konečných 1:1 vyrovnal Koblic.
Branky: 2. vlastní – 84. Koblic. Žluté karty 1:4, rozhodčí Jelínek, 280 diváků. (bez)

Č. Krumlov – S. Ústí B 1:0 (0:0) – Kdo z diváků zamířil do hlediště až po první půlhodině, o nic nepřišel. Vzruch na hřišti byl k vidění teprve ve 34. min, kdy agilní Boháč dostihl zdánlivě ztracený míč, z první přihrál před bránu hostí, ale Zvěřina ani Peťule se k zakončení nedostali. Domácí tímto okamžikem zaveleli k mohutné ofenzivě, kterou z pravé strany režíroval Boháč a z levé Vacek. Přišly i šance, ovšem dlouho bez gólového efektu. Ten přinesla až 64. min., kdy Vacek šel důsledně za míčem až za obránce a nedal brankáři šanci - 1:0. Další úspěch již domácí nepřidali, jen smolař Peťule trefil po předchozí tyči i břevno. Po dvou výtečných zákrocích svého pozorného brankáře Fleischmanna brali Českokrumlovští všechny body.
Branka: 64. Vacek. Žluté karty 1:1, rozhodčí Janák, 100 diváků. (fl)

Čkyně – Chýnov 4:0 (3:0) – Již ve 4. min. si na roh Sváty vyskočil nejvýš Kvapil a hlavou otevřel skóre. Další gól do hostující sítě padl v 11. min., kdy dělovku Fleischmanna brankář Plachý vyrazil k L. Provodovi, jenž uklidil míč do odkryté brány - 2:0. Ve 27. min. mohl upravit skóre hostující Škulina, který ale po centru Dostála mířil nad. Těsně před přestávkou Rosičovu střelu brankář Plachý vyrazil na zadní tyč, kde stál Fleischmann, jenž ve snaze míč odkopnout si jej srazil do vlastní branky. V 80. min. se domácí po šancích Kotouse a Rosiče přece jen ještě dočkali gólu, který vstřelil domácí kapitán Kuneš - 4:0. Domácím se povedlo zvítězit poprvé po šesti zápasech.
Branky: 4. Kvapil, 11. L. Provod, 44. Fleischmann vlastní, 80. Kuneš. Žluté karty 2:2, rozhodčí Dunovský, 80 diváků. (uhl)

Tábor – Lažiště 0:0 – Utkání se hrálo za trvalé převahy domácího celku, který ovšem nedokázal vstřelit branku. Tábor hrál velmi složitě a místo snahy dostat se do šance a vstřelit branku, často bezúčelně kombinoval nebo se jeho hráči snažili zakončit z velké dálky a střely byly dost nepřesné. A když dobře trefil míč z trestného kopu Picka, tak výtečně zasáhl brankář Formánek. Paradoxně mohli nakonec vyhrát hosté, když již v nastaveném čase dvakrát po brejku střílel střídající Hrbek vždy těsně vedle Blažkovy branky.
Žluté karty 1:3, rozhodčí Peterka, 150 diváků. (bert)

Kaplice – Jankov 3:1 (3:0) – První velkou šanci měli hosté, ale Bürger hlavičkoval nad. V 15. min. prodloužil Flöringův pas Beránek a Lesňák přehodil vybíhajícího brankáře hostů. Ve 21. min. měli další gólovku hosté, když po akci Klímy střílel Soukup, ale Vávra vykopl z prázdné branky. Ve 28. min. to bylo 2:0, když centr L. Pulce do vápna našel Boušku a ten trefil přesně k tyči. Ve 41. min. po centru L. Pulce tečoval míč jankovský Řezníček do vlastní branky. Ve druhé půli to bylo hodně vyrovnané. Hostující V. Maxa zblízka vysoko přestřelil, pak Kopřiva vytáhl zpod břevna střelu Soukupa. Domácí Románek na druhé straně hlavičkoval do tyče, krátce nato zahodil stoprocentní šanci Záveský a v 78. min. po špatné malé domů V. Maxa snížil.
Žluté 2:5, střely na branku 8:7, 250 diváků, rozhodčí Sebera. (gr)

Dražice – Bavorovice 5:0 (3:0) – Od začátku to byl průměrný, nepřesný a vcelku vyrovnaný fotbal. Změna nastala ve 32. minutě, kdy Peclinovský otevřel skóre. Zbytek půle se dohrál v režii domácích, přičemž v 36. min. Janda a ve 41. min. opět Peclinovský přidali další branky. Ve druhé půli upravil výsledek ze dvou samostatných akcí Veselý.
Žluté 4:3, 120 diváků, rozhodčí Reitinger. (kr)