Obě branky Jihočechů zaznamenal devatenáctiletý střední záložník Alexandr Sojka, který je v týmu na testech z plzeňské Viktorie, když před přestávkou mírnil čtyřbrankové manko.

FC SILON Táborsko - FC Slovan Liberec 2:6 (2:4)

Branky: 41. Sojka, 44. Sojka – 12. Rondič, 14. Višinský, 25. Winkler, 35. Kozák, 56. van Buren, 65. van Buren.

Liberec: Stejskal (46. Pešl) - Winkler (46. Preisler), Prebsl (46. Plechatý), Mikula (46. Pourzitidis), Fukala (62. Horňáček) - Polyák, Lexa (46. Mara), Višinský (46. Frýdek) - Rondić, Kozák (62. Lupoměský), Juzvak (46. van Buren).
Táborsko: Pastornický – Plachý, Navrátil (65. Mezera), Koné (25. Kopřiva), Kosek – Alexandr (65. Voriazidis), Sojka, Černický, Varačka (60. Žítka) – J. Šasinka (60. Ledecký), Mach (60. Svatek).

Roman Nádvorník, trenér Táborska: „Měli jsme výborný vstup do zápasu. V prvních deseti minutách jsme soupeře zatlačili do vápna a vypracovali si dvě velké gólové příležitosti Machem, bohužel při obou trefil nohy gólmana. V následných dvaceti minutách nás soupeř přehrával, dal nám dva góly, po kterých jsme byli zpražení, a pak ještě dva navrch. Závěr poločasu patřil nám, kdy jsme zkorigovali skóre na 4:2. Ve druhém poločase se projevila kvalita van Burena, který nás dvakrát potrestal. Myslím si, že zápas rozhodla především produktivita, Liberec byl efektivnější. Na obou stranách jsme viděli krásné akce. Bohužel jsme z našich příležitostí využili jen dvě."