Roli favorita jste nezvládli a po hubené remíze 1:1 se návrat do čela druhé ligy tudíž nekonal. Hodně to mrzí?
Strašně moc. Je to ztráta doma, minus dva body. Cíl, s nímž jsme do zápasu šli, se nám splnit nepodařilo. Přitom se soupeřem, který se porazit určitě dal.

Nehledě na tom, že Frýdek tady nic mimořádného rozhodně nepředvedl…
Frýdek tady hrál hlavně na obranu, jenže my si vyložených šancí měli vytvořit daleko víc. My tam prakticky měli jen jednu a z té taky padl gól. Nějaké šance jsme tam ještě měli, úplně vyložené ale ne. Nemohli jsme si říct, že jsme měli smůlu. My je totiž přehrávali, jenže většinou jen po velké vápno.

Hosté navíc šli po zbytečné chybě do vedení, a to jim hodně hrálo do not.
To se stává, to je fotbal a ve fotbale se dělají i chyby. Že jsme museli dotahovat a měli to těžší, nás neomlouvá. Síla manšaftu je taková, že by měl dokázat zápas otočit. My to ale bohužel nedokázali.

Zřejmě vám nesedí mužstva, která hrají podobný fotbal, jaký praktikoval Frýdek?
To je možné, ale spoustu týmů, které tady zalezly a jen bránily, jsme přehráli a porazili. Frýdek jsme sice taky přehrávali, ale vyhrát jsme bohužel nedokázali.

Vypadalo to, že na rozdíl od předchozích utkáních někteří hráči jako by nebyli ve své kůži. Nicméně vy jste byl hodně aktivní, přesto jste ke konci střídal. Měl jste nějaké zdravotní potíže?
Cítil jsem se dobře, žádné potíže jsem neměl. Ale říkal jsem to v nějakém rozhovoru už po minulém kole, že je nás tady osmnáct kluků a že všichni chtějí a zaslouží si hrát. A že jsem já střídal? Trenér měl nějaký záměr a chtěl s tím výsledkem něco udělat. Já měl chuť hrát dál, každý chce hrát, to je normální, musíte taky ale mít respekt ke svým spoluhráčům. Ti na hřiště taky patří a já to respektuji.

Dal jste gól, jemuž předcházela ukázková akce. Jak jste to viděl?
Ta akce byla skutečně krásná a pro mě ji zakončit už nebylo nic obtížného.

Vedle gólu jste byl blízko gólu i po půli. Co chybělo, aby ta hlavička skončila v síti?
Řekl bych, že to měl gólman velké štěstí. Myslím, že jsem to tam cpal dobře. Ale jak říkám, takových šancí jsme si měli vytvořit víc.

Teď budete muset dvoubodové manko dohánět venku. Zkusíte si vylepšit náladu hned v neděli v Sokolově?
Ta ztráta nás strašně moc mrzí, protože tabulka je vyrovnaná a takovéto ztráty se těžko dohánějí. My remízou s Frýdkem ztratili důležitou výhru z Vlašimi. Co jsme ve Vlašimi nahráli, tady jsme ztratili. A pokud jde o zápas v Sokolově, tak samozřejmě tam budeme chtít bodovat.