Scénář se opakuje, o stejné mety a trofeje po roce Tomáš Vojta bojuje znovu, jen v dresu Českého Krumlova! Po pátečním finále už se viděl skoro jako mistr… „Kam přijdu, tam vyhraji kraj! Příští rok plánuji, že s Veselím,“ říkal dobře naložený gólman.

Což o to, u Lužnice by se nejspíš nezlobili , ale vzápětí Vojta ujistí, že žertuje. O přestupu nepřemýšlí. „Ne, tohle je má poslední sezona. Chci vyhrát kraj, kvalifikaci a pak končím,“ tvrdil Deníku již s vážnou tváří.

V David servisu skončil z rodinných důvodů. Vrátil se k „medvědům“ a prožil s nimi prakticky totožnou sezonu. Dokonce v kvalifikační skupině znovu narazil na Letňany! Proč se neucházel o místo v druholigové brance? „Z rodinných důvodů. Narodila se nám dcerka. Neměl jsem tolik času, abych ve středu jezdil na zápasy, nechtěl jsem kvůli tomu chodit z práce dřív. A druhý důvod je, že se tam rozpadla parta.“

Proti Hluboké prožil v prvním finále hektickou druhou třetinu. „Byla z naší strany úplně strašná! Byli jsme laxní, dělali jsme chyby, i já…“ Ve třetí periodě se v brance nudil – a pak z čistého nebe inkasoval popáté, necelou minutu před koncem, z hole Matěje Dvořáka. „Ale vyhrálo se a máme náskok tří gólů, což je důležité. V neděli to musíme urvat,“ přál si před odvetou exbudějovický gólman Tomáš Vojta.