Byl to zápas České žákovské ligy v kategorii U15. Dynamo České Budějovice - Sparta Praha. Hrálo se v areálu Složiště. Utkání, na které se těší fotbalisté ve všech věkových kategoriích. Dynamo poslal do vedení v 7. minutě Cháb, Krejčí vyrovnal už o 5 minut později. V poslední minutě fotbalisté Dynama České Budějovice dali po velmi povedené akci gól a upravili na konečných 2:1. Autorem vítězné trefy byl už v nastaveném čase Šimon Pavlík. Prakticky vzápětí, hned po rozehrání, rozhodčí zápas ukončil. Radost domácích hráčů byla obrovská. Podívejte se na video, jak oslavil společně s fotbalisty vítězství trenér mládeže Radim Pouzar. "Když dáš se Spartou rozhodující gól na dva jedna a rozhodčí nechá soupeře dojít na půlku a pískne konec, tak musí být ty největší emoce," okomentoval Radim Pouzar svůj sprinterský výkon. Celou gólovou akci si stojí za to prohlédnout, video přikládáme k tomuto článku. Po pohotovém a přesném výkopu brankáře Wollnera výborně vyřešil celou situaci střelec prvního gólu Adam Cháb. Jako zkušený mazák si zpracoval balon do běhu a poslal ho spoluhráči prakticky před prázdnou branku.

Budějovický Zíka penaltu neproměnil, sparťan Kotrba ano.
Když dva dělají totéž, není to totéž. Sparta a Dynamo. Podívejte se na penalty

Trenérské oslavy gólů a úspěchů bývají různé. Vrba bavil diváky kotoulem, Pouzar sprintoval přes celé hřiště až k rohovému praporku. Diváci týmu z Rudolfova, za který Pouzar hraje jihočeský KP, se nechali slyšet, že tak rychle a dlouho Radima Pouzara neviděli běžet 20 let. Kdyby se měřil čas, tak v kategorii Trenér - oslava gólu, by Pouzar určitě aspiroval na překonání sprinterského světového rekordu.

V tabulce ČLŽ U15 je Dynamo České Budějovice na druhém místě, na vedoucí Slavii, která má o zápas méně, ztrácí jen tři body.