„Šéf lavičky dostal od klubu neplacené volno, aby si v prvních lednových dnech vyřešil své osobní problémy. Pan Nádvorník o volno sám požádal ještě před Vánoci," vysvětluje klub ve své zprávě, proč mužstvo nyní vede asistent Petr Frňka.

Absence Romana Nádvorníka dle vedení klubu nemá na průběh zimní přípravy FC MAS Táborsko žádný vliv. „Roman Nádvorník v půlce prosince předal kompletní plán zimní přípravy svému dlouholetému kolegovi Petru Frňkovi a tým šlape bez jakýchkoliv problémů. Petr Frňka je odborník, jenž je s Romanem Nádvorníkem dlouhodobě spojen, zná detailně jeho styl práce. Tým funguje, jako by tu hlavní kouč byl. Na hráčích nic nepoznáte, atmosféra na trénincích je velmi dobrá," uvedl pro klubový web výkonný ředitel klubu Tomáš Samec, dle něhož se trenér má k týmu připojit ve druhé půlce ledna. V zítřejší Tipsport lize se Žižkovem v Edenu by ale tým měl ještě vést Petr Frňka.

Konkrétní příčinu Nádvorníkových starostí nechce klub rozvádět, dle deníku Sport za osobními problémy trenéra Nádvorníka ale jsou jeho dluhy, které prý jdou do stamiliónů a které údajně vznikly při jeho podnikání s kamiónovou přepravou.