Zposledních čtyř zápasů v I. B třídě Mládští vytěžili utěšených deset bodů. Do sestavy Sokola Olešnice se vrátil v roli hrajícího kouče po dlouhé pauze Petr Fiala a hned se uvedl gólem do sítě Lomnice. SK Ševětín den po padesátinách svého trenéra Koláčka dal v Třeběticích čtyři góly, přesto se neradoval z výhry.Trhosvinenský Pavel Pařízek zazářil v Novosedlech, kde dal čtyři góly!

MLADÉ – SRUBEC 2:1. Karel Tondr, trenér Mladého: „Do utkání jsme šli s cílem naplno bodovat. Srubec se představil jako kvalitní soupeř, co se kombinace týká, ale bez zakončení. Do tempa jsme se dostávali pomalu, přesto Alenka v 15. minutě trefil po samostatném úniku břevno. Do vedení nás dostal ve 28. minutě hlavou Tondr, jenž zúročil dobře kopnutý Zedkův roh, a do konce poločasu jsme si vedení pohlídali. Druhý poločas byl ve stejné režii – hosté hrozili pouze ze standardek, které jsme naštěstí dokázali pohlídat. Naše vedení navýšil výborně hrající Pešula, jemuž ideálně předložil míč Alenka, a v samém závěru jsme hrubou chybou dovolili soupeři korigovat. Vítězství bylo zcela zasloužené.“

Václav Bouřil, trenér Srubce: „Domácí hráli důrazný fotbal, který nám dělal velké problémy, a než jsme se s ním trochu srovnali, Mladé nás přimáčklo. Překvapilo nás, jak Pešula coby gólman hraje v útoku, kde nám svou agresivitou, vypěstovanou z Dynama, dělal problémy. Hodně zlobil i Tondr. Domácí dali vedoucí gól, my kolem 30. minuty mohli hlavičkou Langa vyrovnat, bohužel gól nebyl uznán pro ofsajd. To nás trochu zlomilo a podruhé jsme inkasovali, ale kluci tentokrát zaslouží pochvalu, že nic nevzdali. Ve druhém poločase jsme měli územní převahu, nicméně vytěžili jsme z ní jen jeden gól: mladý Hrubý utekl a z krásné akce snížil. Domácí si za důrazné pojetí, jaké dnes k fotbalu patří, body zasloužili.“

LHENICE – JANKOV B 1:0. František Kukla, trenér Jankova: „Domácí byli zpočátku lepší, měli v prvním poločase dvě vyložené šance. My ke konci poločasu nastřelili dvakrát tyčku. Do druhé půle opět vstoupili o něco lépe domácí a vypracovali si jednu gólovku. Gól jsme mohli dát i my, dorostenec Šejnoha šel sám na bránu, v souboji upadl, ale penalta se nepískala, to byla škoda. Když už to vypadalo na remízu, v 82. minutě se nedohodl stoper s gólmanem a domácí jsme vlastně přihráli na gól. Mrzí nás to, protože bod bychom si zasloužili, hráli jsme dobře.“

NOVOSEDLY – T. SVINY 3:6. Pavel Randa, trenér T. Svin: „Domácí jsme zaskočili rychlou a přímočarou hrou hned na začátku utkání. V 5. minutě Pařízek, v 9. Šafránek a v 10. opět Pařízek skórovali po přihrávkách Lenka. V 15. minutě Kolář po krásné přihrávce od Šafránka zvýšil už na 0:4. Soupeř se ale nevzdal – snažil se útočit, střílel z každé pozice. Jeho snaha však většinou končila mimo branku. Vyšel nám i začátek druhého poločasu a hned ve 48. minutě Pařízek dal svůj třetí gól. Za tohoto stavu jsme bohužel polevili a soupeř nás za to v 50. a 55. minutě potrestal. Ale když v 76. minutě výborně hrající Pařízek svým čtvrtým gólem v utkání zvýšil hlavou na 2:6, bylo rozhodnuto. V závěru se domácím povedlo zmírnit nepříznivý stav.“

TŘEBĚTICE – ŠEVĚTÍN 4:4. Miroslav Koláček, trenér Ševětína: „Přestože jsme se na zápas připravovali, tak naše mužstvo nenastoupilo koncentrovaně a v 5. minutě jsme prohrávali 0:2! Upozorňoval jsem, že domácí útočí vysokými centrovanými míči a standardkami, které se nám bohužel nepovedlo eliminovat. Prohrávali jsme 0:2, 1:3 a 2:4, ale vždy jsme dokázali dvoubrankové manko smazat, a zápas jsme mohli ještě otočit, jenže v poslední desetiminutovce jsme tři brankové příležitosti nevyužili. Dva góly dal Vokurka, jeden Matoušek z penalty a Suchan. S domácím trenérem jsme se shodli, že zápas nezvládl hlavní rozhodčí. Protože se utkání nevyvíjelo dobře, remíza je dobrá, přesto si myslím, že jsme měli s tímto soupeřem uspět a zvítězit.“

OLEŠNICE – LOMNICE 2:1. Jaroslav Buřič, manažer Olešnice: „Po roce jsme nastoupili s Fialou a Pískem. V ten okamžik to bylo znát, stali se hlavním motorem týmu. Fiala hned vstřelil vedoucí branku a získali jsme převahu. Hostům se povedlo vyrovnat, do poločasu jsme šli Drtinou znovu do vedení a po přestávce už se fotbal moc nehrál, protože hosté se věnovali spíš rozhodčím než hře samotné. Kvalita zápasu upadla, hosté si vyhrát v tomto zápase v žádném případě nezasloužili.“

LEDENICE – CHLUM 2:2. Radek Šíma, trenér Ledenic: „Do utkání vstoupili hosté velice aktivně a už v 9. minutě se ujali vedení. Po obdržené brance jsme se nemohli dostat do tempa. Hráči znervózněli, nevycházela nám kombinační hra. Do zápasu jsme se dostali až ve 37. minutě, kdy byl hostům vyloučen kapitán. Přišly velké šance Pavlíka, Kučery, ale do konce poločasu se skóre neměnilo. Po přestávce se naše mužstvo uklidnilo a začaly padat i góly. V 62. minutě Lamáček střelou pod břevno vyrovnal a v 73. minutě nás hlavička Pavlíka dostala do vedení 2:1. Po druhé žluté kartě nám byl vyloučen Hladík a v 88. minutě hosté po standardní situaci vyrovnali. Už se stává tradicí, že v posledních minutách přicházíme o vítězství . . .“