Jak uvedl František Daniel, který je kapitánem týmu, většina hráčů z týmu hraje buďto okresní nebo I. B ligu. „Všechny kluky znám osobně, takže žádný konkurz se neuskutečnil. Navíc víc fotbalistů ve firmě nemáme,“ usmíval se František Daniel, který má ve společnosti na starost chod expedice a lakovny.

Současně s tím doplnil, že i když je to pro ně první ročník, soupeřům rozhodně nedají nic zadarmo. „Určitě na turnaj nepojedeme prohrát,“ řekl František Daniel. S úsměvem na tváři pak dodal: „U nás jde ale hlavně o tu zábavu a tmelení party. Myslím si, že k tomu všichni v týmu přistoupí jako k běžnému fotbálku, pojedeme si to užít.“

Zaměstnanecká liga - logo.Zaměstnanecká liga - logo.Zdroj: DENÍKTaké oni počítají s tím, že budou mít mezi diváky svoje fanoušky. „Pokusíme se nějaké fanoušky dotáhnout, aby nás tlačili dopředu, protože to budeme určitě potřebovat,“ řekl František Daniel.

Ten stejně jako většina hráčů z týmu fotbal sleduje, ať už v televizi nebo přímo na tribuně. „Rád si pustím fotbal v televizi, nebo vyrazím na nějaký zajímavý ligový duel. Samozřejmě rád vyrazím i na ten náš vesnický fotbal – dát si pivo a klobásu,“ dodal.

A jak se na svou premiéru v soutěži připravují? Už trénují? „Většina hráčů má tréninky se svými kluby, takže si možná dáme nějaký to opáčko před turnajem,“ zakončil.