SLAVIA ČB – LOKO ČB  0:0. Karel Kladenský, trenér Slavie: „V budějovickém derby se potkaly týmy, které se dobře znají. Nebylo tedy překvapivé, že šlo o takticky vedený duel. Hosté vycházeli z hluboké defenzivy a zvýšeného důrazu, my měli trvalou územní převahu, ale do šancí jsme se nedostali. Gól nepadl ani z velkého množství standardek na obou stranách, a když jsme neproměnili v 72. min. penaltu, dokráčelo derby k bezbrankové remíze. Soupeř byl s bodem spokojen, my spíše dva ztratili. Zřejmě nejlepším hráčem na hřišti byl pilíř defenzivy Lokotky Čapek."

Jan Koutský, trenér Lokomotivy ČB: „Zápas byl naprosto vyrovnaný, víc bojovný než fotbalový. My se tentokrát vypořádali s defenzivou opravdu na jedničku.  Soupeře jsme nepustili do vyložené šance a utkání spělo k remízovému závěru. Deset minut před koncem jsme přežili penaltu, kterou Láďa Kuruc chytil, a podpořil tím snažení celého mužstva. Dozadu jsme byli zodpovědní, víc jsme bojovali než hráli pohledný fotbal, ale tak to na hřišti soupeře kolikrát je… S bodem jsme vcelku spokojeni."

VODŇANY – TÝN 3:3. Petr Novotný, trenér Týna: „Kluci zvládli zápas po taktické stránce velmi dobře. V první půli jsme chtěli hrát ofenzivně, což se nám povedlo. Myslím, že jsme Vodňany zaskočili. Přišlo ale vyloučení našeho gólmana a na konci poločasu i pravého beka; vůbec nevím, co se stalo, takže to nemohu komentovat. Ve druhém poločase jsme se stáhli do bloku, spoléhali na brejky a jeden nám vyšel. V devíti jsme paradoxně dali dva góly, ten třetí padl po standardce. Vodňanům spíše ublížilo, že hrály proti devíti. Neporadily si s tím, vyrovnaly až dvě, tři minuty před koncem utkání.

Kompletní komentáře trenérů k zápasům I.A najdete ve čtvrtečním vydání Českobudějovického deníku.