Ve Čtyřech Dvorech a v Bavorovicích brankáři udrželi čisté konto, a zcela tak zastínili střelce. Hrdějovický Robert Spěvák i bavorovický Václav Sýkora byli hlavními postavami svých týmů, které sice tahaly v utkání za kratší konec, ale díky výkonu svých gólmanů bodovaly.

Jinde naopak ovládli předehrávané první jarní kolo kanonýři. V Ledenicích domácím tři vstřelené branky nestačily ani na bod, protože Jindřichův Hradec byl ještě produktivnější.

Fotbalisté Ševětína si naopak zadělali výhrou 6:1 na veselou dokopnou. Radim Novotný, kterého provázela celý rok střelecká smůla, proměňoval jen zlomek šancí, se blýskl proti béčku Roudného hattrickem.

BAVOROVICE – SLAVIA ČB 0:0. Karel Franěk, trenér Bavorovic: „Proti favoritovi se nám v posledním utkání podařilo získat kýžený bod. Soupeř byl lepší v kombinační hře, trochu nás přehrával a měl dvě tři vyložené brankové příležitosti, které chytil v sobotu výborný Sýkora. V posledních třech zápasech se nám nepodařilo vstřelit gól, takže jsme nemohli pomýšlet na vítězství. Ale dosáhli jsme na bod, se kterým jsme spokojeni. "

Karel Kladenský, trenér Slavie: „V Bavorovicích jsme bídně začali a byli rádi, že jsme neinkasovali. Poté jsme převzali iniciativu a dvě velké příležitosti poslali vedle. Celou druhu půli jsme se tlačili do zhuštěné obrany, tři šance nám zmařil výborný gólman Sýkora. Chtěli jsme víc , ale ani bod není špatný. S podzimem jsme na Slavii spokojeni."

VELEŠÍN – LOKO 1:1. Pavel Hanel, trenér Loko: „Zvládli jsme vstup do utkání, vedli jsme 1:0, ale pak přišla mrzutá chvíle, kdy se vážně zranil náš hráč Roman Malý, který byl převezen do nemocnice. Museli jsme prostřídat, domácí převzali iniciativu a podařilo se jim vyrovnat. Ve druhém poločase nás domácí přehrávali, přesto jsme mohli rozhodnout z individuální akce, šli jsme sami na brankáře, ale situaci jsme neproměnili. Na konci nervózní utkání gradovalo tím, že rozhodčí po různých šťouchanicích udělil celkem tři červené karty."

LEDENICE – J. HRADEC 3:5. Petr Vítovec, trenér Ledenic: „Poslední utkání v roce 2015 se nám nepovedlo. Soupeři v první půli spadlo do branky vše, do čeho kopl. Na nás padla psychická deka, ale přesto se klukům podařilo snížit ve druhém poločase až na 3:4! Měli jsme tlak, avšak fatální chyba gólmana nás zase srazila a vyrovnat jsme už nedokázali."

ŠEVĚTÍN – ROUDNÉ B 6:1. Jiří Orlíček, trenér Ševětína: „Roudnému jsme vrátili porážku i s úroky. V prvním poločase jsme ze šesti střel dali čtyři góly, takže konečně jsme byli efektivní. A předváděli jsme docela dobrý fotbal. Hosté měli jednu standarku, jinak jsme je skoro do ničeho nepustili. Druhý poločas jsme začali stoprocentní šancí Klapuše, který netrefil prázdnou bránu. Hosté snížili, ale Radim Novotný dvěma brankami navýšil skóre na 6:1, dal hattrick. Celková spokojenost – jak s podzimem, tak s jarní předehrávkou."

Libor Šolc, trenér Roudného B: „Z naší strany to byl nejhorší výkon podzimu. Po neuvěřitelných chybách jsme do 20. minuty sami rozhodli o zápase a dá se říct, že soupeři jsme tři body darovali. Dělali jsme totiž strašné a naivní chyby, tentokrát se zápas nevydařil ani jednomu z hráčů. Ale přezimujeme uprostřed tabulky, takže celkově jsme po podzimu spokojeni."
ČT. DVORY – HRDĚJOVICE 0:0. Robert Čepička, trenér Čtyř Dvorů: „Když nedáte gól, tak nemůžete vyhrát, to je jasné. Myslím, že jsme byli lepší, vypracovali jsme si osm gólových šancí, ale bohužel, branku nevstřelíme… Je to další ztráta, ale nedá se nic dělat. V zimě se musíme připravit a kromě celé řady dalších věcí se zaměřit i na proměňování šancí."

Jaroslav Čížek, asistent Hrdějovic: „S bodem jsme určitě spokojeni, protože jsme předtím třikrát prohráli, a navíc jsme znali sílu Čtyráku. Jeli jsme tam s tím, že můžeme překvapit. Čtyrák byl po celý zápas lepší, měl několik šancí, a tak musím vyzdvihnout skvělý výkon brankáře Spěváka, který nás vyloženě podržel. Chytil domácím asi pět gólů a alespoň trochu nám zpříjemnil konec podzimu! Měli jsme v zápase jednu jedinou šanci, jinak jsme byli pod trvalým tlakem."

TÝN – VACOV 1:3. V prvním poločase domácí Miroslav Boček vyrovnal na 1:1. Na dva inkasované góly ve druhé půli už ale Týn nedokázal reagovat. Hosté si v utkání vystačili s jediným střelcem: Gustav Bujok dal hattrick. K utkání a podzimu v Olympii se ještě vrátíme. O porážce Dobré Vody (v Kaplici 0:1) více s trenérem Rambouskem v pátečním ČB deníku.