Zrodilo se překvapení, a to hned na úvod: Vedoucí Bavorovice na úvod ztratily doma dva body s Novou Vsí. Zato týnská Olympie porazila Čimelice a sesadila je z vedoucí příčky! Oba týmy mají nyní v čele skupiny stejně bodů a na jaře si to rozdají o postup do krajského přeboru.

BRANICE – OLEŠNÍK 1:2. Josef Pícha, organizační pracovník Olešníka: „První půle byla vyrovnaná bez větších šancí. Ve druhé půli nám pomohl gól, který brankář podcenil, a zatímco soupeř své šance neproměnil, my v závěru z trestňáku přidali pojistku. Domácí snížili gólem z rohu, ale v bojovném utkání už jsme výsledek ubránili. Ve větru se opravdu spíše bojovalo… Oba góly dal Kordík, jenž se vrátil z Rakouska."

TÝN – ČIMELICE 3:0, podrobnosti k úspěšné jarní premiéře Olympie, jež vystřídala Čimelice v čele skupiny A, jsme přinesli v týdnu v Deníku. Trenér Vladimír Švec smekl před svými hráči pomyslný klobouk a všechny do jednoho pochválil.  

CHÝNOV – ŠEVĚTÍN 3:1. Václav Chalupa ml., vedoucí Ševětína: „Chýnov měl první šanci a nastřelil tyč, ale až do zranění brankáře Novotného (natržené kolennní vazy, pozn.) jsme byli lepším týmem. Sváťa Vokurka nás dostal do vedení, po dobrém začátku však přišlo vyrovnaní. Ve druhém poločase byli aktivnější domácí a dvěma góly v 84. a 89. min. zápas rozhodli. Třetí gól dali v závěru, kdy jsme posílili útok ve snaze vyrovnat. Za druhý poločas si Chýnov body zaslouží."

BAVOROVICE – NOVÁ VES/BRLOH 1:1. Karel Franěk, trenér Bavorovic: „Soupeř byl na zápas velmi dobře připraven, obsazoval naše klíčové hráče, tak doufáme, že v dalších kolech sebere body i jiným týmům. Nezahráli jsme optimálně, nedařila se kombinace, nedostávali jsme se do šancí. Po inkasovaném gólu jsme si nedokázali vytvořit takovou převahu, abychom výsledek otočili. Byli jsme rádi, že jsme vyrovnali. Brankář Věneček chytil hostům dva góly, my zase dvakrát nastřelili tyč, takže vyhrát mohly oba týmy a nezávislí diváci by se shodli, že remíza byla spravedlivá."

HRDĚJOVICE – SLAVIA ČB 0:2. Jaroslav Čížek, asistent trenéra Hrdějovic: „Podle našich představ se hrálo úvodních deset minut, pak převzala iniciativu Slavia, která byla rychlejší, důraznější a zaslouženě dala vedoucí gól tři minuty před koncem poločasu. Náš výkon se bohužel nezlepšil ani ve druhém poločase. Hned v úvodu Slavia přidala druhou branku a a dobrou obranou nás pak do ničeho nepustila, takže zaslouženě vyhrála. Máme, co napravovat."


David Mareš, předseda Slavie ČB: „Vyrovnaný zápas. Měli jsme více šancí, hlavně ke konci, kdy Hrdějovice otevřely hru. Do poločasu jsme se ujali vedení pěknou střelou Vondrouška k tyči, domácí měli také jednu šanci, ale neproměnili ji. Ve druhé půli se Dvořák trefil ze skrumáže na 2:0. Před koncem jsme mohli zvýšit, hlavně Babka měl stoprocentní šanci, ale před prázdnou bránou nedal! Jsme spokojeni, ani jsme nečekali, že premiéra dopadne tak dobře."

VELEŠÍN – LOKO ČB 0:2. Jan Koutský, trenér Loko: „Musím přiznat, že hřiště bylo na podmínky, které panují,  výborně připraveno. A nakonec i náš výkon byl, když ne podle představ, tak v rámci možností docela dobrý. Zaslouženě jsme vyhráli, protože od začátku jsme byli lepší v pohybu i kombinaci a vytvořili jsme si dostatek šancí. Dva góly byly jen zlomkem toho, co jsme měli proměnit. První poločas byl velice solidní, přestože tři hráči se před zápasem omluvili kvůli horečkám. Hráči, kteří nastoupili, je velice dobře nahradili. Mužstvo potvrdilo dobrou formu ze zimní přípravy."

LIŠOV – VACOV 2:4. Štefan Farkaš, vedoucí mužstva SK Lišov: „Zápas se hrál na umělce v Třeboni. Začal pro nás dobře, v 5. min. po Kočvarově rohu Bouchal hlavou otevřel skóre. Hosté na nás svou důraznou hrou platili.  Ve 37. min.potrestali naši chybu v rozehrávce a z rychlého protiútoku vyrovnali. V 50. min. po rychlé akci z levé strany zakončoval Kandl a díky dorážce Benedy mladšího z blízkosti jsme vedli 2:1. Postupem času nás však hosté začali přehrávat, dělali jsme chyby a důsledkem byly tři góly v naší síti mezi 60. a 74. minutou. Vítězství Vacova je naprosto zasloužené, jeho hráči nám ukázali, jak se bojuje o body. Nejlepší byl Ketzer, jenž dal hattrick. Z našich bych vyzdvihl Benedu staršího, Bouchala a Kočvaru. Ztratili jsme důležité body a začínají nám starosti, chyby z podzimu jako by se opakovaly."

ODLOŽENO: S. Ústí –  Dříteň, Kaplice – D. Voda, Čt. Dvory – Trh. Sviny. Zápasy budou odehrány 1. května.