Vzhledem k důležitosti utkání budou mít fanoušci vstup zcela zdarma!

Dle mailu, který Deník v úterý z Dynama dostal, jde zároveň pro hráče o jistou formu postihu za krajně nevydařené vystoupení v posledních dvou zápasech – doma se Zbrojovkou a na hřišti Dukly Praha. „Hráči A-týmu do klubové pokladny uhradí celou ztrátu na vstupném z tohoto utkání. Čím více fanoušků tedy na utkání s Příbramí dorazí, tím větší finanční postih hráče čeká," říká obchodní a marketingový manažer klubu Radim Šupka, dle něhož diváci svou nespokojenost s výkony a výsledky týmu tudíž mohou vyjádřit tím, že dorazí na stadion v co největším počtu.

„Nedobrých výsledků i postavení v tabulce si pochopitelně všichni jsme vědomi, ta situace je opravdu složitá. Tím spíše budou naši fotbalisté teď podporu svých fanoušků ale potřebovat. I proto nebude na Příbram žádné vstupné," zdůrazňuje Radim Šupka.

Na ligu ze střídačky Dynama

Vedení ligového Dynama Č. Budějovice připravilo ve spolupráci s Deníkem jižní Čechy soutěž pro fanoušky o místo na střídačce A-týmu během domácích utkání I. ligy.

„Kdo se chce podívat na fotbal z netradičního pohledu, má právě teď příležitost. Může si vychutnat radost z gólu s hráči a trenéry," zve marketink Dynama fanoušky k účasti v soutěži. A co je třeba? Poslat od pondělí do pátku před domácím utkáním SMS na tel. 777 88 06 88 (tento týden to je existenční duel Dynama s Příbramí, který se hraje v pátek v 18 hod.) a v SMS uvést tip jak na výsledek utkání, tak na počet diváků, kteří na Příbram přijdou.(bližší inf. www.dynamocb.cz)

Juniorské derby rozhodla chyba gólmana

V jihočeském derby v lize juniorů rozhodlo o vítězství Táborska 1:0 nad Dynamem zaváhání budějovického brankáře Vokatého, jemuž proklouzla rána Vukadinoviče mezi rukama do sítě.

„Byl to hrozný gól a obrovská chyba našeho brankáře," hněval se bývalý výborný gólman Petr Skála, jenž spolu s Jiřím Lerchem juniorku Dynama vede. „Nebyla to gólová střela, zřejmě šlo o nesoustředěnost a nepozornost. Přitom my předtím mohli zápas rozhodnout, měli jsme dvě velké šance a navíc Slavík nastřelil tyč," dodal Lerchův asistent.