Na dotazy Deníku velmi ochotně odpověděl trenér týmu Miroslav Říha.

Změnila pandemie kádr protivínského týmu?
Pandemie asi ne, ale skončili nám tři klíčoví hráči.

Kteří?
Uhlík, Mikeš a Janda.

Proč?
Každý z jiných důvodů.

A jaké jsou další změny?
Z dorostu přišel Vojta Štěpka, který se jeví velmi dobře a dále jsme posunuli dorazové dorostence, aby s námi absolvovali přípravu a zvykali si na dospělý fotbal.

Jaké jsou ambice vašeho týmu pro novou sezonu?
V této chvíli si netroufám odhadovat naši sílu a možnosti vzhledem k oslabení kádru, nicméně věřím, že budeme důstojným soupeřem pro všechny týmy. Hlavně chceme doma ctít známé můj dům – můj hrad. Doufám, že se bude hrát před diváky, bylo by fajn, kdyby odcházeli domů spokojení a zase nás přišli povzbudit příště.

Kdo bude favoritem soutěže?
Nevím jaké změny nastaly v ostatních klubech, protože už dva roky se nehrála standardní sezona a to je ve fotbale dost dlouhá doba. Nicméně očekávám nahoře tradičně Krumlov, Olešník, Jankov, velmi dobře posílil Osek. Dále jsem zvědavý na projekty v Prachaticích a Strakonicích a určitě mě ještě někdo překvapí.

Jaká byla příprava?
Začali jsme na začátku července. Uvidíme, jaká bude dál účast a motivace v této době. Vše jsme trénovali doma, nemá smysl jezdit někam na soustředění, protože hráči průběžně jezdí na dovolené, nebo jsou pracovně vytížení, takže třetina týmu je stále mimo. Přesto věřím, že na začátek soutěže budeme dobře připraveni.

Brankáři:

Hanus, Barbotkin

Obránci: Zach, Vojta, Rothbauer, Štěpka, Hála, Jiskra

Záložníci:

Zbyněk Vorel, Bečvář, Nedvěd, Hrachovec, Kvasnička, Vojík, Hrynevitch, Leroy Abatawa

Útočníci:

Jaromír Vorel, Říha Martin, Kasík

Realizační tým:

Trenér Miroslav Říha

Vedoucí týmu: Radek Slavíček

Kustod: Bohumil Jarolímek