Za horkého letního počasí se v sobotu utkaly tři týmy starších přípravek a v neděli pět celků mladších žáků. Oba turnaje se hrály systémem každý s každým dvakrát.

K vidění byla celá řada vyrovnaných utkání. Vítězem sobotního klání se stal Slavoj Hrdějovice, v neděli se z prvenství radoval FC Nové Hodějovice.

„Chtěl bych poděkovat všem zúčastněným týmům, ale také partnerům akce, pořadatelům, hráčům a jejich rodičům, kteří vytvořili na našem stadionu ve Čtyřech Dvorech skvělou atmosféru,“ ocenil hlavní organizátor turnaje Vít Slepička.

Potěšilo ho, že na premiérový ročník turnajů kategorie U10 a U12 dorazila také skupinka současných a bývalých hráčů prvoligového Dynama České Budějovice, kteří uspořádali autogramiádu a mladí fotbalisté se s nimi mohli vyfotografovat. Kvartet Petr Benát, Zdeněk Křížek, Maksym Talovierov a Martin Králik svou účastí výrazně zvýšili prestiž turnaje.

„Jsme moc rádi, že si udělali čas a dorazili podpořit tuto naši akci,“ posílá poděkování na Střelecký ostrov. „Věřím, že si oba turnaje všichni užili tak jako já a v příštím roce se opět sejdeme u dalšího ročníku,“ přeje si Vít Slepička.

Výsledky - turnaj U10 (starší přípravka):

1. Slavoj Hrdějovice

2. SK Slavia České Budějovice

3. SK Čtyři Dvory

turnaj U12 (mladší žáci):

1. FC Nové Hodějovice

2. SK Čtyři Dvory

3. Malše Roudné

4. TJ Hluboká nad Vltavou

5. TJ Dolní Bukovsko