Dynamo v Ústí nad Orlicí domácího účastníka III. ligy přehrálo 2:0, když oproti posledním ligovým utkáním za Staňka v bráně naskočil Křížek, na beku za vykartovaného Kladrubského hrál Helešic a na stoperu Nováka nahradil Kulhánek. Vítězný gól krátce před půlí po Mustedanagičově uličce vstřelil Brandner a výhru favorita dvacet minut před koncem po rohu pečetil druhým gólem Čavoš. „Cílem byl postup, a to jsme splnili, takže spokojenost,“ ocenil trenér David Horejš a za své svěřence pochválil i za odvedený výkon: „Domácí proti nám měli velkou motivaci a přišla tam spoustu lidí, my ale přistoupili k zápasu s plnou vážností, výkon týmu byl od začátku utkání koncentrovaný a vyhráli jsme zcela zaslouženě.“

Fotbalisté Táborska se doma v zápase s druholigovým Varnsdorfem postarali divákům o nevídanou brankovou přestřelku. V první půli dvakrát o gól vedli, když skóre otevřel v 11. min. Vozihnoj a na následnou Kubistovu hlavičku na 1:1 odpověděl druhým gólem Tolno, na jehož dorážku brankář Vaňák nestačil zareagovat. Další tři góly padly v závěrečné pětiminutovce první půle, kdy Kim a Šimon otočili dvěma góly na 2:3, ale minutu před půlí po rohovém kopu hlavou Navrátil vyrovnal. další dva góly padly po půli: Bláha podruhé v zápasy dostal do vedení hosty, v 71. min. po Kučerové přímém kopu opět hlavou Navrátil srovnal na konečných 4:4. V prodloužení už gól nepadl a penaltový rozstřel vyhráli hosté 5:3.

Na své si přišlo téměř půldruhého tisíce diváků v Písku, kde domácí byli prvoligovým Teplicím dlouho zcela vyrovnaným soupeřem a od 19. min. po Kulíkově gólu šli dokonce do vedení! „My dali šanci širšímu kádru a první půli jsme herně nezvládli,“ uznal po zápase teplický trenér Stanislav Hejkal. O přestávce zřejmě v teplické kabině bylo hodně rušno, protože po půli šel výkon prvoligového favorita výrazně nahoru. Zlepšenou hru týmu korunoval v 55. minutě z penalty Petr Mareš a dvacet minut před koncem Shejbal hlavou po rohu dal vedoucí gól Teplic, jejichž postup pečetil v závěru třetím gólem Moulis. Krátce předtím měl na noze vyrovnání M. Held, jehož rána z vápna šla těsně vedle. „S výkonem jsem spokojen, jen mě mrzí gólové situace, které jsme neřešili správně. Jinak si myslím, že jsme předváděli líbivou hru a první půli jsme zvládli velice dobře. Škoda, že jsme neudrželi vedení déle, hráči Teplic by třeba znervózněli,“ zalitoval při hodnocení zápasu pro klubový web písecký trenér Milan Nousek.