VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ve třetí lize jihočeští fotbalisté doma

Nejen pro fanoušky kopané přinášíme přehled víkendových utkání fotbalových soutěží v kraji.

8.4.2011
SDÍLEJ:

Milan Glazunov dal za Strakonice v jarní divize ve čtyřech zápasech už pět gólů.Foto: Deník/Jan Škrle

Ve druhé lize hrají fotbalisté Sezimova Ústí v neděli od 16.30 v Karviné, která v tabulce je na 10. místě, uhrála však jen o tři body méně než mají šestí Jihočeši. Na podzim se oba týmy na Soukeníku rozešly s bezgólovou remízou. Doma Karviná na jaře zdolala Hlučín 3:1 a s Vlašimí hrála 0:0, před týdnem zvítězila 1:0 na Kladně.

Ve III. lize se představí oba jihočeské celky doma už v sobotu od 10.15 hodin: Písek si chce napravit před svými fanoušky reputaci po minulé prohře 0:3 v Pardubicích, mladíci Dynama chtějí na Složišti s Kunicemi získat první jarní výhru. „Béčku pomohou Křížek, Šimič, Šíma a Rakovan,“ vyjmenoval ligové pendly asistent trenéra áčka Petr Skála.

V divizi se hrají v kraji už v sobotu od 16.30 hodin dva zápasy: Tábor se střetne s béčkem Vlašimi a Strakonice s rezervou Příbrami.

Sobota


III. LIGA: FC Písek – Chomutov (10.15), Dynamo ČB B – Kunice (10.15 Složiště).


DIVIZE: Tábor – Vlašim B (FK), Strakonice – Příbram B (Fezko).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Písek B – Lažiště (12.45), Čížová – Milevsko.

I. A TŘÍDA: Vodňany – Čimelice, Netolice – Sedlice, Katovice – Protivín, Zliv – Vacov, Sokol S. Ústí – Borovany, K. Újezd – Soběslav , Bavorovice – Slavia ČB, Malšice – Loko ČB, Dobrá Voda – Rudolfov, Hrdějovice – Dačice, Čt. Dvory – Lišov (10.15).

I. B TŘÍDA: D. Dvořiště – Frymburk, H. Planá – V. Brod, Srubec – Velešín, Lhenice – Kaplice B, Vimperk – Hradiště, Poříčí – Vl. Březí, Mirovice – Sousedovice, Strunkovice – Zdíkov, Bělčice – Vitějovice, Met. Tábor – Větrovy (10.30), Chotoviny – Božetice, Bechyně – Řepeč (10), Borotín – Želeč, Záhoří – Planá, Trhové Sviny – Suchdol, Lomnice – Ševětín, Chlum – Nová Bystřice, Nová Včelnice – Novosedly, Klikov – K. Řečice, Ledenice – Třebětice.

DIVIZE DOROSTU: Sez. Ústí – Motorlet B (10.15), Č. Krumlov – Příbram B (10.30).

DIVIZE ŽÁCI: J. Hradec – Beroun (10 Vajgar), Dynamo ČB B – Tábor (13 Složiště).

KP DOROSTU: Ml. Vožice – Čt. Dvory (9.30), Rudolfov – Slavia ČB (10), Blatná – Loko ČB (10), Břilice – Vodňany (10).

I. A DOROSTU: Větřní – H. Stropnice (10), Hrdějovice – Mladé (10), Loučovice – Hluboká (10 Lipno), Protivín – Stachy (10), Čkyně – Osek (10), Lomnice – Suchdol (10), M. Tábor – Sepekov (13.30), Tábor B – Č. Velenice (10 na Míru), Veselí – Bechyně (10), Bernartice – Jistebnice (10).

KP ŽÁCI: SKP ČB – Vodňany (10), Loko ČB – Č. Krumlov (10), Slavia ČB – S. Ústí (10).

I. A ŽÁCI: Týn – K. Újezd (10), Třeboň – H. Stropnice (9.30), Prachatice B – Písek B (10), Vl. Březí – Netolice (9), Kunžak – Suchdol (9.30).

KP ŽENY: Mokré – Sokol JH (12.30).

Neděle


I. LIGA: Dynamo Č. Budějovice – Ústí nad Labem (17 Střelecký ostrov).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Kaplice – Roudné, Český Krumlov – Veselí, Prachatice – Čkyně (10.15), Jankov – Týn (13.30), Chýnov – Hluboká, J. Hradec – Dražice (Vajgar).

I. A TŘÍDA: Branice – Dříteň, Strakonice B – Olešník (Fezko), Blatná – Osek.

I. B TŘÍDA: Jankov B – Loučovice, Mladé – Český Krumlov B (10), N.Ves/Brloh – Křemže (10.15), Volary – Stachy (14), Lažiště B – Kestřany (14), Vlastiboř – Bernartice, Ml. Vožice – Albrechtice (13), Olešnice – Slavonice (Slavče u T. Svinů).

LIGA ŽÁCI: Dynamo ČB – Sparta (11 Složiště).

KP DOROSTU: S. Ústí B – Milevsko (14), Soběslav – J. Hradec (10), Písek B – Tábor (14).

I. A DOROSTU: T. Sviny – Borovany (14), Borek – Lišov (10), Týn – Kaplice (10), Vimperk – Olešník (10), Bavorov – Vl. Březí (10.30), Netolice – Mirovice (14), Katovice – Vacov (13.30), Bělčice – Sedlice (14), Chýnov – Dačice (13), Kunžak – N. Bystřice (10).

KP ŽÁCI: Tábor B – Strakonice (10 FK), Břilice – Soběslav (10), Roudné – Blatná (9.30), Čt. Dvory – Milevsko (13).

I. A ŽÁCI: SKP ČB B – Hluboká (10.30), Kaplice – Dříteň (10), Hrdějovice – T. Sviny (9), Č. Krumlov B – Rudolfov (10), Vacov – Vimperk (10), Hradiště – Strakonice B (10), S. Hoštice – Osek (14), Protivín – Volyně (10), S. Ústí B – Lomnice (9.30), Bechyně – Chotoviny (10), N. Včelnice – Sok. S. Ústí (10), Dačice – Veselí (9.30), J. Hradec B – Č. Velenice (10 Tyrš.).

KP ŽENY: Lažiště – Koloděje (10), Borovany – Tábor (10).

Autor: Bohumil Ortman

8.4.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Diváci se během Krampus show Kaplice náramně dobře bavili.
103

Krampus show 2017 převedla úchvatnou podívanou

Martin Chodúr zpíval v Českých Budějovicích
16

Martin Chodúr zpíval na českobudějovickém náměstí

Policisté našli hledanou

České Budějovice – Po dvaatřicetileté ženě bez domova, která často měnila místo svého pobytu ve městě, pátrala policie.

Mladíci rušili ohňostrojem

České Budějovice - V noci z pátku na sobotu 16. 12. ve dvě hodiny ráno vyjížděla hlídka městské policie na sídliště Máj k výměníku v ulici Antonína Barcala.

Ukradli vozidlo s lesnickým vybavením

Boršov nad Vltavou - Boršovští policisté žádají širokou veřejnost o pomoc. Koncem října 2017 došlo v Branišovicích, části obce Římova, k odcizení nákladního vozidla tovární značky Tatra 815 s lesnickou úpravou.

Gólman Motoru Petr Kváča je rád, že se dostal mezi nejlepší jihočeské sportovce

České Budějovice – Hokejisté ČEZ Motoru v pondělí čeká po krátké reprezentační pauze další pokračování první WSM ligy, ve kterém jako lídři soutěže hostí Prostějov (17.30). Výtěžek ze zápasu bude věnován Arpidě. Na domácí soupisce nebude chybět gólman Petr Kváča (20 let), jenž obsadil páté místo v anketě o Sportovce roku na jihu Čech a zároveň se stal Sportovní hvězdou Deníku.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT