Diváky jste potěšili nejen výhrou, ale i ofenzivním fotbalem. Hodně jste si ten zápas vychutnali?
Taky si myslím, že pro oko diváka to byl zajímavý zápas, nicméně musíme se poučit i z těch chyb, kterých jsme se dopouštěli v defenzívě. Věřím, že teď v Liberci se jich vyvarujeme.

Že se fotbal lidem líbil, jste ale jistě vnímali?
Pochopitelně, že diváci jsou raději, když to skončí 3:2 než 0:0 či 1:0. Jak ale říkám, u nás to bylo na úkor defenzívy. Dostali jsme dvě branky, a kdybychom tu druhou branku dostali po gólu Ostravy na 0:1, možná to pro nás bylo složitější.

Je pravda, že i Baník měl příležitosti, jenže vy jste jich měli daleko víc. I vy sám jste si jich pár připravil…
Že jsem žádnou z nich nevyužil, mě samozřejmě mrzelo. A co tomu chybělo? Abych aspoň jednou trefil bránu… Ale je to pryč, my se teď soustředíme už jen na Liberec.

Jak sobotní zápas vidíte? Jistě dobře víte, že Liberci stále ještě jde o Ligu mistrů…
Já věřím, že právě tím, jak ten zápas bude pro Liberec strašně moc důležitý, zatímco my si tam přijedeme zahrát fotbal, máme šanci tam uspět. Pochopitelně víme, že ta naše hra musí být podpořena i maximální bojovností.

Jaké vzpomínky máte na duely v Liberci z doby, kdy jste hrál za Teplice?
Vždycky ty zápasy měly velký náboj, pro oba kluby to bylo prestižní derby, nicméně co já si pamatuji, s Teplicemi jsme tam ani jednou nevyhráli. Dokonce jednou ještě za Vlasty Marečka, kdy jsme celý podzim neprohráli, jsme jeli v listopadu do Liberce a dostali tam čtyřgólový příděl.

Věříte, že byste se první výhry v Liberci mohl dočkat teď s Dynamem?
Jsem přesvědčen, že minimálně bod můžeme uhrát. Budeme spoléhat na to, že ta důležitost zápasu bude Libereckým svazovat nohy. Co nejdéle se budeme snažit neinkasovat a naopak se snažit sami z brejků udeřit.