Pátek


KP ŽÁCI: J. Hradec – Blatná (16.30 Tyrš.).

KP PŘÍPRAVKY: v Č. Budějovicích na Složišti (16.30, Čt. Dvory, Č. Krumlov, SKP ČB, Milevsko).

Sobota


I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Zlín (11 Složiště).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Čížová – Písek B, Čkyně – Milevsko, Hluboká – S. Ústí B (10), Týn – Bavorovice.

I. A TŘÍDA: Netolice – Strakonice B, Katovice – Sedlice, H. Planá – D. Voda, Protivín – Čimelice, Blatná – Slavia ČB, Osek – Rudolfov, Hrdějovice – Novosedly, Čt. Dvory – Veselí (10.15), Sok. S. Ústí – Soběslav, Olešník – Lišov, Loko ČB – Zliv (10.15).

I. B TŘÍDA: Husinec – Volary, Lhenice – Křemže, Velešín – D. Dvořiště, Mladé – Žabovřesky, Č. Krumlov B – Čt. Dvory B, Kaplice B – V. Brod (10), Albrechtice – Štěkeň, Strunkovice – Sousedovice, Bělčice – Stachy, Zdíkov – Hradiště, Lažiště B – Vl. Březí, Bechyně – Chotoviny, Borotín – Malšice, Větrovy – Vlastiboř, Sm. Lhota – Božetice (14.30), M. Tábor – Ml. Vožice (10.30), Kunžak – T. Sviny, N. Včelnice – Slavonice, Borovany – Olešnice (10.15), Lomnice – Suchdol, Ledenice – Ševětín.

II. LIGA DOROSTU: S. Ústí – Teplice (10.15).

DIVIZE DOROSTU: Prachatice – Benešov (10).

KP DOROSTU: Rudolfov – Břilice (10), Vodňany – Roudné (10), Tábor – J. Hradec (10 Viktoria), Borek – Slavia ČB (10).

I. A DOROSTU: Mladé – T. Sviny (10), Nemanice – Jankov (10), H. Stropnice – Hrdějovice (10), Netolice – Mirovice (14.30), Katovice – Vimperk (14), Sedlice – Vl. Březí (10), Blatná – Lhenice (10),Vacov – Osek (10), Lomnice – Veselí (10), Sok. S. Ústí – Chýnov (10), Slavonice – Suchdol (10), M. Tábor – Ml. Vožice (13.30), Dačice – Sepekov (10).

KP ŽÁCI: SKP ČB – Loko ČB (10), Tábor B – Milevsko (10 Bydlinského), Slavia ČB – S. Ústí, Roudné – Hradiště (9.30).

I. A ŽÁCI: Týn – SKP B (10), Č. Krumlov B – Hrdějovice (10), T. Sviny – Čt. Dvory (9.30), Strakonice B – Prachatice B (10 Katovice), Protivín – Vl. Březí (10), N. Bystřice – Bechyně (10), Kunžak – Chotoviny (9.30), J. Hradec B – Suchdol (10 Vajgar), Chýnov – S. Ústí B (10).

KP PŘÍPRAVKY: v J. Hradci (14 Tyrš., Kaplice, Loko ČB, S. Ústí, Sokol JH).

EXHIBICE: Mádl Team – Real Top Praha (14 Hluboká).

Neděle


KRAJSKÝ PŘEBOR: Jankov – Kaplice, Chýnov – Prachatice, J. Hradec – Č. Krumlov (Vajgar), Dražice – Vodňany).

I. A TŘÍDA: Frymburk – Lažiště (14.30), Dačice – Chlum (15), Branice – Dříteň.

I. B TŘÍDA: N. Ves – K. Újezd (Zl. Koruna), Katovice B – Vimperk, Vacov –Kestřany, Bernartice – Planá, Záhoří – Řepeč, Třebětice – N. Bystřice (15), K. Řečice – Č. Velenice (Tyrš. JH).

II. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB B – Bohemians B (11 Složiště).

DIVIZE ŽÁCI: Písek – Podolí (14), Prachatice – Tábor (10).

KP DOROSTU: Soběslav – Písek B (10), Milevsko – Bechyně (13), S. Ústí B – Čt. Dvory (10), Týn – Loko ČB (10).

I. A DOROSTU: Lišov – H. Planá (14), Borovany – Dříteň (10), Hluboká – Kaplice, Protivín – Volary (10), Bělčice – Čkyně (14), Tábor B – Kunžak (10 Viktoria), Bernartice – Č. Velenice (14).

KP ŽÁCI: Č. Krumlov – Blatná (10), J. Hradec – Vimperk (10 Tyrš.), Lomnice – Strakonice (10).

I. A ŽÁCI: Kaplice – Břilice (10), H. Stropnice – Hluboká (9.30), Rudolfov – Lišov (9), Vodňany – Vacov (10), Cehnice – Volyně (10), Doubravice – Písek B (10), Osek – Netolice (10), Sok. S. Ústí – Dačice (10), Veselí – Soběslav (10).

KP PŘÍPRAVKY: v Táboře (13 Viktoria, Dynamo ČB, Břilice, Písek, Tábor).

KP ŽENY: Protivín – Borovany (14 Milenovice), Tábor – Koloděje (14 Sokol S. Ústí).