Sobota


II. LIGA: Spartak Sezimovo Ústí – Čáslav (16).

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Most (12 Složiště).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Týn nad Vlt. – Chýnov, Čkyně – Jankov, Veselí – Prachatice, Roudné – Písek B.

I. A TŘÍDA: Protivín – Zliv, Sedlice – Katovice, Osek – Netolice, Olešník – Blatná, Čimelice – Branice, Lišov – Sok. S. Ústí, Rudolfov – Hrdějovice, Loko ČB – D. Voda (10.15), Slavia ČB – Malšice, Soběslav – Bavorovice, Borovany – K. Újezd (10.15).

I. B TŘÍDA: Křemže – Dol. Dvořiště, Č. Krum〜lov B – N. Ves/Brloh, Kaplice B – Mladé, Loučovice – Lhenice, Velešín – Jankov B, V. Brod – Srubec, Frymburk – H. Planá, Vitějovice – Volary, Kestřany – Bělčice, Zdíkov – Lažiště B, Sousedovice – Strunkovice, Stachy – Vimperk, Albrechtice – Vlastiboř, Planá – Ml. Vožice, Želeč – Záhoří, Božetice – Bechyně, Větrovy – Chotoviny, Slavonice – T. Sviny, K. Řečice – Ledenice, Novosedly – Klikov, N. Bystřice – N. Včelnice, Ševětín – Chlum (14), Suchdol – Lomnice.

II. LIGA DOROSTU: Písek – Slavia B (14).

DIVIZE DOROSTU: Strakonice – S. Ústí (10 ČZ), SKP ČB – Rokycany (10.30).

DIVIZE ŽÁCI: Písek – Sedlčany (10), Prachatice – Plzeň B (10), Tábor – Doubravka (10).

KP DOROSTU: Tábor – S. Ústí B (10 Viktoria), Vodňany – Písek (10 Pražák), J. Hradec – Břilice (10 Tyrš.), Slavia ČB – Blatná (10).

I. A DOROSTU: Hluboká – T. Sviny (10), Mladé – Loučovice (10), Kaplice – Hrdějovice (10), H. Stropnice – Borek (10), Dříteň – Větřní (10), Sedlice – Protivín (10), Mirovice – Katovice (10), Osek – Netolice )10), Stachy – Vimperk (13.30), Jistebnice – Lomnice (10), Dačice – Kunžak (10), Bechyně – Chýnov (10), Č. Velenice – Veselí (10), Suchdol – M. Tábor (10 Rapšach).

KP ŽÁCI: Soběslav – Loko ČB (10).

KP ŽENY: Koloděje – Borovany (13), Protivín – Lažiště (14).

Neděle


I. LIGA: Dynamo Č. Budějovice – Slovácko (17 Střelecký ostrov).

DIVIZE: Třeboň – Hořovicko (10.30), S. Ústí B – Strakonice.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Milevsko – Kaplice, Dražice – Čížová, Hluboká – J. Hradec, Lažiště – Český Krumlov.

I. A TŘÍDA: Vacov – Vodňany, Dříteň – Strakonice B, Dačice – Čtyři Dvory (15).

I. B TŘÍDA: Vl. Březí – Mirovice, Hradiště – Poříčí, Řepeč – Borotín (15), Bernartice – M. Tábor, Třebětice – Olešnice (15).

DIVIZE DOROSTU: Roudné – Vlašim (10), Prachatice – ZČE Plzeň (10), Dynamo ČB B – Vejprnice (11 Složiště).

KP DOROSTU: Lokomotiva ČB – Soběslav (10 VŠZ), Čtyři Dvory – Rudolfov (10 Hluboká), Milevsko – Mladá Vožice (12.30).

I. A DOROSTU: Lišov – Týn (14), Vacov – Bělčice (10), Vl. Březí – Čkyně (10.30), Olešník – Bavorov (14.30), N. Bystřice – Bernartice (10), Sepekov – Tábor B (10).

KP ŽÁCI: Milevsko – SKP ČB (9), S. Ústí – Čt. Dvory (10), Blatná – Slavia ČB (10), Č. Krum〜lov – Roudné (10), Strakonice – Břilice (10 ČZ), Vodňany – Tábor B (10 C helčice).

KP ŽENY: Tábor – Mokré (14 Sok. S. Ústí).