Gól jste nedal ani v neděli v Plzni, byť jste tam měl tři dobré šance..

Už v zápase samotném jsem si říkal, že je velká škoda, že jsem žádnou z nich neproměnil. A když jsem to viděl na videu, mrzelo mě to ještě víc. Byly to velké šance a aspoň jedna měla určitě skončit gólem. Zvlášť, když jsme hráli výborně a Plzni se nedařilo. Věřím, že dát ten gól, tak jsme v Plzni vyhráli.

Která z těch šancí mrzí nejvíc?

Myslím, že ta druhá, kdy jsem střílel hlavou. Měl jsem to trefit do země, to by mi nechytil. Tím víc se budu snažit teď s Olomoucí, abych dal za Budějovice v lize gól. Ta bilance je zatím nulová a s tím určitě nejsem spokojen.

Váš gól by se týmu teď hodil, s Olomoucí nutně potřebujete vyhrát.

I já si myslím, že by v neděli měly tři body zůstat doma. Nic jiného nás nesmí zajímat. Sice jsou ještě čtyři kola, ale my chceme hned s Olomoucí vyhrát. Všichni věříme, že i výsledky Kladna a Slovácka by nám mohly nahrávat, takže bychom si po neděli mohli hodně polepšit.

Hanáci ale hrají v lize dost nahoře.

Nevím, jestli jim pomůže, nebo ublíží, že se nedostali do finále poháru. Myslím ale, že přijedou zklamaní a že to bude výhoda pro nás. My musíme ale koukat na sebe a hlavně musíme dát aspoň dva góly. Hrát na 0:0 se nedá.