Od úvodního hvizdu si šli pevně za svým, hostům toho moc nedovolili a pohodlně zvítězili o tři branky. Domácí brankář Aleš Holfeld si připsal doma třetí nulu a inkasoval ze čtyř zápasů pouze jednu branku a to v Bělicích.

Čkyně – Lažiště B 3:0 (1:0). Poprvé v zápase zahrozil ve 4. minutě Král, jeho střela však brankou neskončila. V 11. minutě zahrával z levé strany standardní situaci Duka, Václav Turek st. pustil balon na svého syna Václava, ten však ve skluzu balon netrefil ideálně.

Běžela 14. minuta a domácí se poprvé radovali, Král viděl, že hostující brankář Bauer je trošku venku, a tak ze 35 metrů nádhernou střelou, která zapadla do branky o břevno, otevřel skóre – 1:0. V 16. minutě poprvé vystřelili hosté, Soukupův pokus šel ale hodně vedle. O dvě minuty později už měli hosté větší šanci, Balica šel sám na Holfelda, ten ale potvrdil svojí formu a jeho pokus výborně zlikvidoval. Po půl hodině hry už měli domácí ruce nad hlavou, když po rohu hlavičkoval Chalupa, Bauerovi prošel míč mezi nohama, ale stihl ho ještě zkrotit na brankové čáře. Za další tři minuty dobře centroval Václav Turek mladší na Pinkeho, ten ale druhou branku nepřidal.

Výkon domácích nebyl ideální a tak promluva v kabině byla nutná, zabrala a hned po minutě hry ve druhé půli přidal druhou branku Gerold, když přehodil Bauera – 2:0. V 52. minutě se domácí dostali do přečíslení, Gerold dobře našel Vondráška, ten však netrefil prázdnou branku. V 63. minutě vyslal Král na branku Pinkeho, ten obešel obránce, položil si brankáře a pohodlně přidal třetí branku – 3:0. Každý fotbalový otec má jistě sen si zahrát s vlastním synem, v 70. minutě se to Václavu Turkovi splnilo dvojnásob, když do hry přišel i jeho druhý syn Michal. V 78. minutě mohl přidat další branku Toman, když dostal ideální přihrávku od Chalupy, nemířil ale přesně. Za další minutu zahrozili po dlouhé době hosté, Pravda šel sám na Holfelda, ale dát mu branku je v posledních zápasech těžké, opět ho skvěle vychytal. Z další šance hostů stálo při domácím brankáři také štěstí, když v největší šanci hostů Wimberský nastřelil tyč. V 85. minutě mohl přidat další branku dobře hrající Král, mířil ale nad. Poslední šanci měli dvě minuty před koncem domácí, když ve středu hřiště vybojoval míč Václav Turek mladší, vybídl ke skórování Kutu, ten ale ve stoprocentní šanci mířil nad.