Ze Čtyř Dvorů by rádi získali na junior start útočníka Jaroslava Příhodu, který je momentálně zraněný. „Domluvili jsme se s ním, že ho vyzkoušíme. Byli bychom rádi, kdyby tu byl, protože chladná hlava nám v koncovce chybí. Když máme tlak, dělá nám problém dát gól, koncového hráče potřebujeme," míní kouč Martin Wohlgemuth.

Protože Zbyňka Stráského trenér staví do zálohy, hledal vzadu náhradu za Martina Leštinu, jenž zamířil do Rakouska. „Na konci podzimu hrál ve středu obrany a byl tam velice platný. Jeho zkušenosti nám budou určitě chybět, ty by chyběly každému manšaftu!"netají se šéf lavičky.

Vedení klubu s manažerem Karlem Váchou ml. přivedlo do týmu zkušeného stopera Stanislava Legdana, jenž v Zimní lize řídí obranu Hluboké. „Vrací se z angažmá v Rakousku, určitě to pro nás bude posila," soudí kouč. Legdan dokonce nastupuje s kapitánskou páskou.

Z nedalekých Bavorovic se přesunul David Novák. „Zkoušíme ho použít na post defenzivního halva, ve středu obrany spíš nastupuje Standa Legdan."

Vytáhnou Hlubočtí v zimě ještě nějaké eso z rukávu? „Něco v plánu máme, ale jestli to vyjde, to teď ještě nevím,to bych předbíhal," tají trenér.