ZLIV – SEDLEC 2:2. Karel Jindrle, trenér Zlivi: „Derby pro nás nezačalo moc šťastně a do půle jsme prohrávali 0:2. Od 60. min. jsme hráli bez vyloučeného Boubala. Dokázali jsme srovnat díky nestárnoucímu Bicanovi, suverénně nejlepšímu muži na hřišti. Bod jednoznačně bereme, pro Sedlec je to velká ztráta, tenhle zápas podle mne totálně zpackal. Náš výkon nebyl až tak špatný, ale ani dobrý."

Stanislav Šindelář, trenér Sedlce: „Bod beru, ale po tom, jak utkání probíhalo, jsme měli brát tři. Po půli jsme vedli 1:0, domácí přišli o vyloučeného hráče, zvýšili jsme na 2:0… Ale pak jsme udělali dvě chyby, které byly potrestány, a skončilo to 2:2. Hlavně, že jsme neprohráli, ale je škoda, že jsme se zbytečně připravili o dva body. Z pěti těžkých zápasů jsme urvali čtyři body, což je proti podzimu zlepšení. Čeká nás Horní Planá, soupeř, který je pod námi, tak snad utkání zvládneme."

PLANÁ – NEMANICE 2:2. Lubomír Pintér, místopředseda Plané: „Teď hrajeme špatně, fotbalově moc nedaří, vše je vydřené. Soupeř vedl o dva góly a lidé už odcházeli. Měli jsme štěstí. Láďa Fujdiar šel v průběhu druhé půle na hřiště a přispěl ke zkvalitnění hry. První gól jsme dali přímo z rohu, konečně jsme pořádně kopli standardku a hosté si srazili míč do vlastní brány. A v 91. min. věčně střídající hráč Petr Vobořil rozhodl. Když už chtěl rozhodčí zápas ukončit, z otočky uklidil míč k tyči! Hosté závěr trochu prokoučovali, mysleli si, že už mají body v kapse."

Miroslav Dubský, trenér Nemanic: „Celý zápas jsme byli lepší, měli jsme víc šancí. Za stavu 2:0 jsme si ale dali v 87. min. po rohu vlastní gól a na konci dostali druhý. To se občas stane, klukům moc nemám, co vyčíst. Ale ztratili jsme míč, neobsadili jsme hráče ve vápně a soupeř šanci proměnil. Jinak se hrál dobrý fotbal. Je to pro nás skoro jako prohra."

KŘEMŽE – DŘÍTEŇ 0:5. Tomáš Slepička, hrající asistent Dřítně: „Dali jsme ve druhé minutě rychlou branku, která určila vývoj utkání. Soupeř měl kolem 15. min. jednu šanci, při které nás podržel brankář Lébl. Do poločasu jsme přidali druhý gól a druhá půle už byla plně v naší režii. Jarda Klimeš dal hattrick a hosté úplně odpadli, na nic se nezmohli. Zasloužená výhra. Kéž by nám to vyšlo i v sobotu, doma se pokusíme rozjetý Velešín přibrzdit."

Kompletní ohlasy najdete ve středečním vydání ČB deníku.