MLADÉ – BORŠOV 0:0 – V zápase dvou týmů z popředí tabulky se domácí oproti předchozím jarním duelům výrazně zlepšili, na vítězství jim to ale nestačilo. Není divu, vždyť na jaře ve čtyřech kolech dali jediný gól… První náznak šance měl hostující Müller, jenž obešel Šťastného, na brankáře Jakovleviče ale nevyzrál. Osm minut nato si vůbec největší brankovou příležitost celého zápasu vytvořil Moudrý, zcela sám před bránou však poslal míč z malého vápna jen do tyče… Také ve zbytku první půle měli Mládští více ze hry, slibné kombinační akce ke kýženému gólu nedotáhli. Po změně stran se hra vyrovnala, ale hosté hrozili pouze střelami z dálky. Tři minuty před koncem mohl rozhodnout o výhře domácích aktivně hrající Miloš Schuster, gólman Machata ale jeho střelu z úhlu vyrazil.

NEPLACHOV – ČT. DVORY B 2:3 (2:1) – Neplachov chtěl využít oslabené sestavy hostů, ale sám těžko skládal tým dohromady, což se podepsalo nejen na hře, ale i na výsledku. Na hřišti v Drahotěšicích hosté měli z počátku problémy s podmáčeným terénem a domácí dvěma zásahy v 10. a 13. min. rychle vedli. Nejprve Šafář využil špatného postavení gólmana hostů Souhrady, který nedosáhl na střelu ke vzdálenější tyči, a několik minut nato procedil míč do sítě z levé strany Suchan. Z náskoku se domácí dlouho neradovali. Střelu Šejnohy po rychlém kontru ještě neplachovský gólman Bicek reflexivně vyrazil na roh. Domácí však nebrali toto varování vážně a po rohu se právě Šejnoha prosadil hlavou. V první půli byli nebezpečnější domácí a vedení mohli navýšit. Zranil se jim však brankář Bicek a  mezi tyče se přesunul Dvořák. Při pokusech střídajícího Blažka dvakrát podržel hosty v závěru poločasu brankář Souhrada. Především zásluhou zkušených záložníků Knietela, Trnky a kapitána Píši se hra Čtyř Dvorů po přestávce zvedla, v útoku navíc  zatápěl neplachovské obraně neúnavný Šejnoha. V rozmezí deseti minut hosté dali dva góly. Píša si zkušeně  došel pro penaltu, kterou proměnil Sedlic. Domácí ani po vyrovnání nepřidali. V 65. min. chyboval vybíhající Dvořák a aktivní Šejnoha před prázdnou bránou otočit stav na 2:3.

SRUBEC – HRDĚJOVICE B 2:1 (1:1) –  Domácí byli od začátku lepším týmem, přesto museli od 27. min. dotahovat, protože Hrdějovičtí udeřili z ojedinělé a pěkné akce – skóre otevřel Kučera. Do poločasu Srubec stihl vyrovnat, po Janouškově přímém kopu dorazil Kroupa míč do odkryté brány. Petr ještě nastřelil hrdějovickou tyč. Ve druhé půli domácí dobývali bránu hostů, kteří se celý poločas jen bránili. Patnáct minut před koncem Jan Hekrla hlavou zaslouženě strhl vítězství na stranu favorita, který po zbytek hrací doby s přehledem kontroloval výsledek.

BOREK – N. HRADY 2:4 (1:2) – Domácí (na rozdíl od svého soupeře) zjara klesají tabulkou. Na první branku Hradů ještě dokázali rychle odpovědět, i tak ale o poločase o gól prohrávali. Rozdílovým hráčem se stal novohradský Rehák, jenž rozhodl  zápas dvěma góly ve druhé půli.

TEMELÍN – LOKO ČB B 3:0 (2:0) – Domácí opět přivítali do svých řad posily z Olešníka: brankáře Studničku, do pole Čecháčka, Tressla a Zdeňka Vařáka. Vedení zařídil po Tresslově rohu Hrdlička, na 2:0 zvýšil Vornay. Za pět minut Jaroš kopal penaltu, kterou kryl brankář Kuruc. Když v 82. min. pojistil vedení Slavoje Říha, bylo rozhodnuto. Hosté předvedli v Temelíně lepší hru, než napovídá postavení v tabulce.

RUDOLFOV B –  HLUBOKÁ B 3:2 (1:0) –  Zápas začal vyrovnaně a první pěkná akce se zrodila ve 21. min., kdy se Zach zastřeloval levačkou. Benešův pokus Jíša vytěsnil na roh. Ve 31. min. po faulu na Pflegera provedl trestný kop Hlavatý a tvrdou střelou po zemi otevřel skóre. Další slibné akce Rudolfova, včetně dravého průniku Sládka,  ke změně skóre nevedly. Druhý poločas začal pro domácí dobře. Pfleger vystihl rozehrávku,  předložil přihrávku Zachovi, jenž vystřelil, a obránce hostů odkopl míč pouze do vlastní šibenice… Následně v 52. min.  rozehrával Tušl trestný kop a po hlavičkovém souboji Hlavatého s obráncem Hluboké se míč odrazil od Broma lobem do brány. Velkou chybou dal Rudolfov soupeři šanci, aby se vrátil do zápasu. Hosté ukázkově rozebrali domácí  obranu a volný Ambrož snížil. Na druhé straně Nguyenem mířil nad. Hluboká podruhé udeřila po rohu, kdy se pěknou hlavičkou trefil Ambrož, a v závěru zápasu domácí fotbalisté ubránili první jarní vítězství.

NOVÁ VES – JANKOV B/DUBNÉ  3:5  (2:2) –  Utkání plné branek a obratů se muselo divákům líbit! Hosté vstoupili do zápasu excelentně, a než se favorit rozkoukal, prohrával o dvě branky! Nejprve dotlačil míč za brankovou čáru Hejda a ve 3. min. krásnou trefou do šibenice využil přímý kop kapitán Jankova Šindelář. Domácí se  nevzdali a zahrávali řadu standardních situací. Procházka kopl roh na přední tyč, kam si naběhl Boháč a hlavou mířil přesně. Po dalším rohovém kopu se z hranici šestnáctky trefil s pomocí teče Janeček, a protože Holzer ve 35. min. přestřelil, šlo se do kabin za stavu 2:2. Do druhé půle vstoupili lépe domácí a Janovský skluzem dopravil Janečkův centr do sítě. Domácí však polevili, odstoupit musel režisér hry Češka a soupeř se chopil otěží, šancí před Pavlem přibývalo. Vyrovnání viselo ve vzduchu.  V 78. min. Ježek z pěti metrů poslal míč do sítě, 3:3, a v 80.min. již hosté vedli! Janeček přišel na půlce o míč, fauloval a po Rutově standardce hlavičkoval u zadní tyče Jirkovský. Domácí vrhli všechny síly do útoku, nikdo z hráčů však nedokázal trefit branku. Už v nastavení se zmocnil míče velmi dobře hrající Šindelář, udělal kličku Pavlovi a do prázdné brány pečetil.