Černý úterek, kdy jste v poháru dostali doma od Sparty pět gólů, dělí jen čtyři dny od soboty, kdy hraje se Spartou znovu a dokonce na jejím hřišti. Jak vám je po těle?

Dostali jsme řachu a všichni z toho byli špatní, na Spartě to ale budeme chtít odčinit a našim fanouškům dokázat, že tak špatní nejsme.

Věříte tudíž, že to na Spartě bude jiný zápas?

Určitě bude jiný. Bude tam větší divácká kulisa a Sparta bude silnější, protože se jí vrátí opory z reprezentace.

Z toho pro vás ale nic dobrého nekouká…

My víme, že Sparta bude ještě silnější, než byla u nás, ale právě proto bychom chtěli dokázat, že těch 0:5 doma byl jen výpadek, že my na ligu máme a že do ligy patříme.

Myslíte, že jste se z toho strašlivého úterka v něčem poučili?

Především musíme víc zavírat střed hřiště, vzadu hrát důrazněji a blíž dostupovat hráče. My tam v úterý hráče pouštěli, nedostupovali je a dělali hrozné chyby. Toho se musíme vyvarovat a já věřím, že se nám to podaří.

Co Wilfried? Dá se uhlídat?

Asi si na něj vzít lano… Ale vážně, na něj se hraje fakt těžko, on má silné nohy, těžko se mu odebírá balon. Když ho ale budeme zdvojovat a nenecháme mu tolik prostoru, můžeme to zvládnout.

Vy jste do Dynama ze Sparty přišel, má tudíž zápas proti ní pro vás stále jiný nádech?

Hrát na Spartě je událost, je to vyhecované. Nějak osobně už to ale neberu, to spíš Honza Krob, jenž přišel ze Sparty teď. Já už si připadám spíš jako Jihočech než Pražák.

Myslíte, že vás zvedne nový trenér?

Za tu situaci, v jaké jsme, trenér Tobiáš nemohl. Na vině jsme my a spíš než trenéra měli vyměnit nás… Ale bývá to tak, že změna trenéra je pro mužstvo impulzem. Snad to bude platit i v našem případě