V čele skupiny B se vyjasňuje situace v neprospěch zástupců Českobudějovicka: Dobrá Voda doma nestačila na Sokol Sezimovo Ústí, Roudné B podlehlo Plané nad Lužnicí. Ta vede skupinu B o pět bodů.

LAŽIŠTĚ – TÝN 1:3. Petr Novotný, trenér Týna: „První půlka mohla rozhodnout, do 30. minuty jsme měli pět šest tutových šancí, ale vedení nepotvrdili. Naopak Lažiště z rohu, kdy jsme byli špatně postaveni, vyrovnalo. Vstřelili jsme druhý gól a zápas celkově měli ve svých rukou. Ve druhé půli jsme zvýšili na 3:1 a trochu se přizpůsobili hře Lažiště. Ale kluci přistoupili k utkání zodpovědně, bojovali, nebáli se jít do kombinace, dát míč na zem. V pohodě jsme dovedli zápas do vítězného konce a čeká nás domácí zápas s Bernarticemi, po něm pak obávané derby v Olešníku."

HRADIŠTĚ – OLEŠNÍK 1:5. Milan Borový, trenér Olešníka: „Byli jsme v utkání lepší a zase rozhodli do poločasu, kdy se nám podařilo dát tři góly. A ještě jsme měli dvě tři vyložené šance, které jsme neproměnili, takže zasloužené vítězství. Jedeme do Protivína, kterému se sice nedaří, ale mám obavy, aby zrovna s námi se zázračně nechytil! Ale když k utkání přistoupíme zodpovědně, rádi bychom si odvezli body, abychom měli před domácím zápasem s Týnem dobrou pozici."

BAVOROVICE – LOKO ČB 3:0. Karel Franěk, prezident Bavorovic: „Budějovické derby začalo zostra, byly k vidění zajímavé souboje. Hosté u nás chtěli bodovat, měli herní převahu, držení míče, ale finální zakončení jim chybělo. V prvním poločase dal hlavou krásnou branku Granov. Po přestávce Lokomotiva vrhla všechny síly do útoku, zatlačila nás před šestnáctku, ale do vyložených šancí se nedostávala a my ji dvakrát z brejku potrestali. Výše naší výhry je až nespravedlivá, ale takový je fotbal."

Jiří Pečenka, předseda Lokomotivy Č. Budějovice: „Byl to zápas blbec. Měli jsme po celé utkání převahu, ale ani ty nejvyloženější šance jsme neproměnili, a to rozhodlo. Když jsme v závěru otevřeli hru a všechno vsadili na útok, dostali jsme z brejků dva góly a zápas pro nás skončil krutou, troufám si tvrdit i nezaslouženou porážkou."

SLAVIA ČB – N. VES 2:4. Karel Kladenský, trenér Slavie: „První poločas byl herně vyrovnaný. Hosté byli daleko nebezpečnější v přechodu do útoku, což potvrdili ve 31. min., kdy Anderle starší zacentroval přesně na Ďuricu, který se v koncovce nemýlil. Druhou půli jsme Novou Ves přimáčkli a dočkali se kýženého vyrovnání: Vršitý s pomocí teče obránce skóroval. Mezi 78. a 85. min. ale přišel náš black out, ve kterém nás dokonale potrestal hattrickem kanonýr Fischer. Korigovali jsme v předposlední minutě po hlavičce Wegenkittla. Druhý zápas v řadě jsme zahráli špatně, je na čase se zvednout."

ROUDNÉ – PLANÁ 0:3. Libor Šolc, trenér Roudného B: „Z naší strany to byl hlavně v prvním poločase naprostý propadák. Hosté přijeli oslabeni, ale díky své bojovnosti a touze utkání zvládnout byli u všeho dřív, byli dravější a po zásluze vedli o poločase 3:0. My se marně dožadovali penalty za stavu 0:0 po zákroku na Růžičku, ale to náš výkon neomlouvá, protože byl tragický, na vedoucí celek soutěže nestačil. Tentokrát se nám nedařila hra dopředu. Myslím, že soupeři mohu pogratulovat, protože teď už to asi uhraje, první místo udrží."

D. VODA – SEZ. ÚSTÍ 0:5. Jaroslav Rambousek, trenér Dobré Vody: „Ani se mi nechce mluvit… Na začátku jsme udělali dvě nebo tři školácké individuální chyby, které hosté potrestali, a v tu chvíli bylo po zápase. Odehráli jsme strašidelnou první půli, nedokážu si propadák vůbec vysvětlit. Někteří hráči si musí uvědomit, že bez tréninku se hrát nedá. Půle skončila 0:5 a druhá se dohrávala z povinnosti. Snad se z toho hráči poučí, vrátí se zpátky na zem."

HRDĚJOVICE – ČT. DVORY 2:2. Jaroslav Čížek, asistent Hrdějovic: „Moc se nám to nepovedlo. Stačili jsme držet krok jen patnáct minut, pak nás začal Čtyrák přehrávat a po rohu dal vedoucí gól; my jen přihlíželi. Vzápětí se k nám přiklonilo štěstí, protože si hosté dali vlastní gól, po trestném kopu obránce hlavou prodloužil balon do branky. Těsně před poločasem prošel náš nejlepší hráč Kukačka do vápna, byl faulován a Koutský dal z penalty gól. Navíc byl soupeři faulující hráč vyloučen, takže celý druhý poločas jsme hráli proti deseti. Ještě zpočátku Kukačka trefil tyč, v další šanci zakončil vedle. Pak nás hosté i v deseti přehrávali, ve dvou případech nás zachránil brankář Spěvák a nakonec se soupeři podařilo v 88. min. vyrovnat z penalty, která byla vyústěním naší slabé hry. Podle průběhu je pro nás bod zlatý, s takovou hrou bychom si ani nezasloužili vyhrát… Doufám, že v Borovanech předvedeme lepší výkon."

Robert Čepička, trenér Čtyř Dvorů: „Bod zvenku je samozřejmě dobrý, ale v dané chvíli jsme dva ztratili, protože jsme začali velice dobře a dostali se do vedení. Porazili jsme se desetiminutovou pasáží, kdy jsme si smolně dali vlastní gól a krátce poté hasili chybu ve vápně za cenu červené karty a penalty. I v deseti jsme, myslím, byli ve druhé půli lepší a měli i pár příležitostí, které kdybychom proměnili, dalo se vyhrát. Nakonec jsme bod uhráli, když jsme v 86. min. gólem z penalty vyrovnali. Nyní nás čeká další derby s Dobrou Vodou."

VĚTŘNÍ – BOROVANY 2:1. Jiří Dráb, trenér Borovan: „Současnou situaci nejlépe vystihuje fakt, že jsme začali pouze v deseti hráčích; jedenáctý nás doplnil v 7. minutě. Se třemi kluky jsem se seznámil hodinu před výkopem. Myslím, že jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem nejen ve hře v poli, ale i v počtu gólových šancí, a tak by zápasu jednoznačně slušela spíše remíza. Ke klidnému průběhu přispěli i bezchybní rozhodčí. Po zápase se přesunula většina týmu na utkání do Římova, kde hrálo béčko."