Sportovní klub ve Zlivi těsně před soutěží  odvolal trenéra Romana Švece, na lavičku usedl předseda klubu Karel Jindrle a jeho tým v jarní premiéře vedl o poločase nad Dřítní 2:0!

Zlivští fotbalisté v zimě byli s docházkou na štíru, což se projevilo ve druhé půli, kdy nedokázali zabránit Dřítni v obratu. „Zkusíme něco změnit na trénincích a uvidíme. Trenéra budeme řešit až na podzim. Chceme se zachránit. Soupeři nad námi neudělali zázračné výsledky, pořád je to hratelné," prohlašuje šéf klubu a nový trenér Zlivi v jedné osobě Karel Jindrle.

Zliv je po 15. kole předposlední, ale její ztráta na Křemži, Kamený Újezd a Vyšší Brod je minimální. 

Ostatní oddíly z Českobudějovicka daly trenérům důvěru i pro druhou část sezony. Dokonce ani v kádrech se žádný průvan nekonal a sestavy většinou zůstaly pohromadě.

Největší posily přivedly do I.B třídy Nemanice a Ledenice. Nemanického nováčka pro jaro doplnil bavorovický záložník Jakub Nevosad, Ledenicím pomůže v boji o přední příčky zkušený Ladislav Bernát z Jankova.

Působení v Rakousku ukončili Radek Soukup (K. Újezd) a Jan Kubeš (Zliv) a vracejí se do svých oddílů. Kubeše čeká obnovená premiéra v dresu Zlivi v příštím kole.