Na třech stovkách stran nové knihy Vánoce pro vaše ruce najdete návody na vlastní výrobky určené pro zdobení, balení, pečení i pohoštění, a to od adventu až po Tři krále. Všechny tipy a návody, které v knize najdete, pochází z redakční dílny magazínu Kreativ.

Titulka knížky Vánoce pro vaše ruce.To nejlepší z Kreativu v luxusní vazbě jako zásoba nápadů pro spoustu let dopředu.Zdroj: Se svolením časopisu Kreativ


„Dozvíte se třeba jak upéct perníkovou chaloupku, ale také zde objevíte návod na vytvoření originálních andělských křídel, nebo třeba tip na to, jak mít doma opravdu vyšňořenou sváteční tabuli,“ lákají kolegové z Kreativu.

Dort Citromáček, foodstyling Klára Zíková.
Jak na lahodný Dort Citromáček: Poznáte z názvu, jaké spojuje chutě?

Knihou v luxusní vazbě můžete nejenom obohatit vlastní knihovnu, nebo ji pořídit jako dárek někomu blízkému, ale především díky ní získáte zásobu nápadů na mnoho let dopředu. A jak originální publikaci můžete získat?

„Ta nejjednodušší cesta vede přes e-shop časopisu Kreativ,“ vysvětluje Lenka Stejskalová z marketingového oddělení Vltava Labe Media s tím, že i cena publikace je velmi vstřícná. „Knihu pořídíte za 479 korun,“ dodala. Knihu můžete získat na kreativ.cz.