Berounští Medvědi jsou jednoznačně největší senzací letošního ročníku první ligy. V úvodních šesti kolech neztratili ani bod a usadili se nečekaně na čele tabulky.

Svůj šestý duel vyhráli nad Motorem, který rozhodně nezklamal, přesto vyšel bodov naprázdno. Po bezbrankové úvodní třetině se ve 25. min. dostali do vedení hosté. V přesilovce se přesně trefil Šachl, který se do sestavy vrátil po krátké pauze zaviněné zdravotními problémy.

V polovině zápasu ale bylo vyrovnáno. Postaral se o to rovněž v početní výhodě Kubica. Přesilovky nakonec zápas rozhodly. Ve třetí třetině totiž další využil bombou od modré Šenkeřík. Skóre pak uzavřel třetím g=olem z přesilovky exjihočech Jakub Marek.

Branky a nahrávky: 31. Kubica (Vrdlovec, Šenkeřík), 44. Šenkeřík (Jebavý), 47. Marek (Kubica) – 25. Šachl (Posmyk, Ondřej). Rozhodčí: Úlehla – Kis, T. Svoboda. Vyloučení: 6:6. Využití: 3:1. Diváci: 500.

Motor: Halmoši – Novák, Prokop, Posmyk, Kříž, Chmelíř, Vráblík – Pašek, Kotalík, Skuhravý – Třetina, Ferebauer, Melka – Mavrojanidis, Ondřej, Šachl – Kuchejda, Bárta, Přibyl – Turek.