Proti Pelhřimovu se tradičně střelecky daří Adamu Vylíčilovi, jenž ještě loni za Pelhřimov nastupoval, celému týmu však nikoli… Ve vzájemných zápasech Jihočeši třikrát podlehli – 2:4, 3:7 a 4:8.

Adam Vylíčil se trefil i v minulém kole do sítě lídra tabulky a s třinácti góly je nejlepším kanonýrem David servisu. Proti Pelhřimovu se mu obzvlášť daří: ve třech zápasech mu nastřílel už pět branek. 

Servismany podpoří ve snaze vylepšit zápornou bilanci dva junioři Slavie, obránce Novák a útočník Matějka. „Přijedou rovnou na zápas, na oba máme kladné reference. Matějka hrál už proti Písku – a dobře,“ podotýká kouč Rudolf Suchánek. Návrat z marodky hlásí forvard David Bílek, jenž měl zlomený malíček. "V týdnu mu vyndali z operovaného malíčku dráty, byl s námi už na tréninku. byl bych rád, kdyby třetinu, dvě odehrál," prohlašuje českobudějovický kouč. "Měli bychom odjet kompletní, ale stát se může cokoli," zůstává ve střehu.

Z juniorky Motoru si trenér přál povolat Michala Michala, ale neuspěl; mladíci měli včera v extralize na programu dohrávku v Litvínově. "Do konce nám zbývají čtyři zápasy a určitě bychom chtěli v Pelhřimově vyhrát," ujišťuje Rudolf Suchánek, že motivace nechybí, i když do nejlepší osmičky se na poprvé mužstvo neprosadí. "Jsme nováček, máme v týmu plno mladých. Zaplatili jsme daň. Zkušené druholigové týmy to umějí sehrát… Naposledy doma proti Havlíčkovu Brodu jsme hráli dvě třetiny dobře, ale pak jsme odpadli. Soupeř je kvalitativně jinde," přiznal Suchánek.

David servis nastoupí v Pelhřimově ve středu od 18 hodin.