David servis postoupil a stal se čtvrtým jihočeským zástupcem ve druhé lize. V sezoně 1969-70 hrála ve městě Dukla České Budějovice divizi – tehdy také třetí nejvyšší soutěž.

To je však výlet historie… V sobotu od 18 hodin Pouzarova hala uvidí souboj budějovických týmů! "Jsme natěšení a doufám, že přijde plno lidí, protože Motor hraje venku," zve Rudolf Suchánek diváky na domácí duel s Moravskými Budějovicemi.

Pozvánkou pro fanoušky je i vítězství David servisu v Kolíně 4:1 na úvod sezony. Útočník Jiří Hanzal dal dva góly, v brance znamenitě zachytal Hynek Kúdela… „Odehráli jsme dobrý zápas, tak doufám, že na něj navážeme doma. I když to určitě bude těžké, chceme doma vyhrát," ujišťuje Rudolf Suchánek.

Hlediště Pouzarovy „tréninkové" haly zůstalo prozatím beze změn. „Zvýšení kapacity je v jednání, ale to je otázka spíše pro prezidenta. Bude se to řešit v nejbližší době," tvrdí bývalý legendární bek.

Klub jedná o příchodu útočníka Tomáše Rouska, jenž má údajně namířeno do nižší soutěže v Německu, ale David servis o něj má zájem. "Určitě bychom ho brali," přitakává Suchánek. "Myslím, že tak mladý hráč by se u nás ještě mohl poprat o šanci v první lize či extralize," dodal Suchánek.