Dominik Hašek během festivalu čelil spoustě dotazů, rozdával podpisy, fotil se s návštěvníky festivalu, kterých bylo opravdu hodně. "Kdo bude nejlepší v extralize? Těžko říct, zase jsou slyšet Pardubice, silná bude Sparta, uvidíme, co Třinec."

Olympijský vítěz z Nagana si vyzkoušel u Lipna spoustu sportů. Hrál beachvolejbal, pádloval na gumovém kajaku, jel závod na kole. "Nechal jsem se navrtat do šedesátky, původně jsem chtěl jet dvacítku. Mám ale cyklistiku rád. Aktivně i pasivně. Rád závody sleduju v televizi," vyprávěl.

Fotbalový brankář Zdeněk Křížek zve na krajský přebor
Fotbal začíná. Choďte na stadiony, vzkazuje legendární brankář Křížek

K uším legendárního hokejového brankáře doletěl i dotaz, který se týkal Motoru České Budějovice. Vzpomínáte si na legendárního českobudějovického útočníka Františka Čecha? "No jistě. V dresu Motoru si pamatuju, jak dával hattrick. Ale ne mně," se smíchem se ohradil. "Jirkovi Crhovi, to pro mě byl brankářský vzor. Františka Čecha si pamatuju dobře, zdálo se mi, že není úplně nejlepší bruslař, my říkali, že na bruslích chodí, ale dlouhé ruce měl neuvěřitelně šikovné," dodal jeden z nejlepších hokejových brankářů světové historie Dominik Hašek.