Po čtvrtečním duelu s Třincem se představí doma i v pátek proti Zlínu (vždy od 15 hodin na II. ledové ploše).

Po tomto dvojutkání následuje soutěžní přestávka. Až 6. ledna mladíci přivítají pražskou Spartu.

Naposledy dorostenci vezli dva body z Jihlavy. Michal Silný rozhodl zápas v prodloužení, kdy proměnil trestné střílení a Motor vyhrál 3:2. „Všechny kategorie šly do sezony s tím, že se chceme dostat do finálových skupin, což splnil jak mladší, tak starší dorost," kvituje manažer mládeže Jaroslav Liška.

Trenérům se otevřel prostor k přesunům mezi týmy. „Mít výsledky, to je první důvod, který nás zajímá. Druhý je ten, že v momentě, kdy jste ve finálové skupině, můžete dát příležitost mladším hráčům. Takže z mladšího dorostu byl do staršího nastálo přeřazen vedle Tomana také Beránek a do juniorů se přesunuli Matys a Rolínek," říká Liška.

Starší dorostenci Motoru mají play off jisté. Bojují o co nejlepší pozici. „Play off budeme řešit až podle postavení našich týmů a rozlosování. Chceme co nejlepší výsledek," ujišťuje manažer Jaroslav Liška. „Hráče rozdělíme podle toho, jaké budou možnosti," podotýká.

Nyní je podle něj vhodný čas k testování. „Můžeme dát více příležitostí hráčům, kteří nastupovali méně, anebo mladším, které zkoušíme," vysvětlil Jaroslav Liška.