Kdo čekal, že v play off krajské ligy hokejisté David servisu narazí na větší odpor soupeřů, ten se hodně mýlil!

Vžité klišé, že „play off je jiná soutěž", postavili na hlavu, když po dvou čtvrtfinálových výhrách 9:3 nad Soběslaví ještě zvýraznili svou dominanci a přehráli na domácím ledě Český Krumlov 12:2.

Po první třetině servismani vedli 7:0 a nebylo pochyb, že v neděli pojedou k odvetě za stavu 1:0 na zápasy. Brankář Vojta držel do 39. min. čisté konto, než ho překonal Unger gólem z mezikruží. Za stavu 8:2 domácí Sumerauer neproměnil trestné střílení.

Hlasy trenérů - Jiří Fedur, David servis: "Jsme za výsledek rádi. První třetina skončila 7:0 a lidi se dobře bavili. Pak se to trochu strhlo v nehokej, a to je hrozná škoda, ale chtěli jsme soupeři utéct, což se povedlo, ten už pak těžko hledal síly. Jsme spokojeni."

Kamil Šťastný, Slavoj Č. Krumlov: "Každý viděl, že nás soupeř přehrál od A do Z. Hodnotím to tak, že to byla ostuda. Nečekal jsem, že tady můžeme odehrát horší zápas než v základní části, ale stalo se. Katastrofa. Nezvládli jsme to takticky, nijak…"

Branky a nahrávky: 2. Nedorost (Jindra, Šperger), 4. Zich (Trummer, Šperger), 7. Šulčík (Macháček), 10. Šulčík (Suchánek, Dan. Mikeš), 14. Hanzal (Korbela, Chaloupka), 20. Suchánek (Korbela), 21. Suchánek (Šulčík, Dan. Mikeš), 35. Šperger (Trummer, Suchánek), 55. Šperger (Sumerauer, Zich), 57. SUmeraue (Šperger, Trummer), 59. Hanzal (Korbela, Janda) – 39. Unger (Malovec), 47. R. Uhlíř (Čížek).