Na jihu Čech populární sportovci Karel Vácha a Martin Vozábal se domluvili a připravili na 10.2. velkou sportovní akci. Výjimečnou. Oba jsou fotbalisti. Oba to dotáhli až do reprezentace. Vácha si zahrál v kvalifikaci MS, Vozábal na olympijských hrách. Teď pozvali kamarády na stadion, který je přímo pod hlubockým zámkem.

Společnosti C.S. commerce service a.s. jako majoritní akcionář SK Dynamo České Budějovice a Footify Partners UK Limited uzavřely dohodu o strategickém partnerství. Footify je společnost vedená Lusolou Adewumim
Dynamo: Chovanec, Jarolím(ové). Lusola Adewumi. Fanoušci vedení klubu nevěří

Ale pozor! Hrát se bude hokej! V týmu legend Dynama si zahrají kromě obou zmiňovaných fotbalistů třeba Lafata, Latka, Poborský nebo čerstvý člen sportovní Síně slávy Jihočeského kraje Ladislav Fujdiar. "V týmu Euro 96 přislíbili účast Kuka, Šmicer, Siegl, Novotný, Ujfaluši a další."

Zápas, který začne 10.2. v 17.30 vygeneruje finanční obnos, který pořadatelé kompletně věnují na charitativní účely: "Eričkovi a Edvinkovi," konkretizoval Karel Vácha, že pomoc sportem bude adresná.

Vstupenky jsou už teď v prodeji v Infocentru Hluboká, v La Cafee na Lannově třídě nebo v Music centru v českobudějovické Krajinské ulici.