VSETÍN – HC ČB 3:5 (2:2, 1:1, 0:2), za hosty Švihálek 3, Babka, Zvoník. Neurovnanou hrou především v obranné fázi Jihočeši v úvodní třetině umožnili Valachům, aby s nimi hráli vyrovnanou partii. „V závěrečné třetině jsme dvěma góly potvrdili roli favorita, ke spokojenosti však bylo daleko,“ tvrdí Soudkův asistent u kormidla dorostu HC ČB Václav Červený.

ZLÍN – HC ČB 5:1 (4:1, 1:0, 0:0), za hosty Švihálek. Domácí, kteří by měli patřit mezi favority soutěže, svou kontaktní hrou nedovolili soupeři, aby se v zápase vážněji prosadil. O osudu utkání rozzhodla hned úvodní třetina. Zlín se doma předvedl jako silné mužstvo. „Čekáme, zda se nám vedle Sedláka a Švihálka rozstřílejí další hráči,“ říká Václav Červený.