„Hodili jsme je do vody, aby plavali. A mladí se ukázali v dobrém světle,“ chválí Soudkův asistent Václav Červený.

HC ČB – ŠUMPERK 3:1 (0:1, 0:0, 3:0), za domácí Pesiak, Kolařík, Přibyl. Jihočeši jako kdyby pořád měli ve svých hlavách nevydařené dvoukolo na Moravě – jejich hra byla nervózní, neurovnaná, s řadou chyb. Až ve třetí části je uklidnila vyrovnávací branka, po níž začali soupeře přehrávat. „Zisk tří cenných bodů byl hlavně dílem velké bojovnosti celého mužstva,“ podotkl Václav Červený.

HC ČB – OLOMOUC 3:1 (0:0, 1:0, 2:1), za domácí Babka, Bernat, Švihálek. Hosté měli aktivní vstup do zápasu, zatlačili Jihočechy do defenzivy, ale nedokázali převahu brankově zúročit. V úvodu druhé třetiny Babka pěknou střelou dostal domácí do vedení. Olomoučtí dorostenci zvýšili své úsilí, ale naráželi na dobře chytajícího Bláhu, který své spoluhráče podržel. Do třetí části domácí trenéři přeházeli útoky a výsledkem bylo vedení 3:0. Hosté zmírnili porážku v 60. minutě.