HR. KRÁLOVÉ – HC ČB 4:2 (1:0, 1:1, 2:1), za hosty Předota, Švihálek. Snaha Jihočechů uspět na královéhradeckém ledě vyzněla nepřesvědčivě. „Zůstalo bohužel jen u slov,“ konstatoval asistent trenéra Václav Červený. V první třetině hosté vážněji nehrozili, a navíc inkasovali v oslabení. Ve druhé třetině (29.) Jihočeši sice vyrovnali, jejich radost však měla jepičí život: ve vlastní přesilovce chybovali a domácí se znovu ujali vedení. V závěrečné třetině hosté kontaktní brankou na 3:2 vykřesali jiskru naděje, která zhasla při závěrečné power play. Soudkův asistent uznává, že konečný výsledek je spravedlivým vyústěním dění na ledě. „Hradec Králové je pro nás dost nepříjemným soupeřem. Kvalitu dokáže vynahradit velkým nasazením,“ dodal.

H. BROD – HC ČB 2:3 na sam. nájezdy (0:1, 1:0, 1:1 – 0:0), za hosty Zvoník, Přibyl. Jihočeši vstoupili do zápasu aktivněji, využili však jedinou šanci. Ve druhé třetině domácí přidali na důrazu a vyrovnali hru i skóre. Ve třetí části Jihočeši šli znovu do vedení, které neudrželi, a protože rozuzlení nepřineslo ani prodloužení, rozhodly samostatné nájezdy. V nich se jako jediný ze všech hráčů trefil českobudějovický Babka, jenž jel jako sedmý v pořadí. „Vítězství bylo dílem celého mužstva,“ prohlásil Václav Červený a vypíchl fakt, že brankář Bláha v nájezdech neinkasoval.
V pátek dorostenci HC České Budějovice hostí Vsetín, v sobotu Zlín a ve vloženém úterním kole doma změří síly se Spartou Praha.⋌(mka)