Kudy vedly vaše hokejové kroky po odchodu z Českých Budějovic?
Šel jsem odtud do Třince, kde jsem se ale hned v říjnu zranil a musel jsem na operaci s ramenem. Laboroval jsem s tím čtyři měsíce a sezona pro mne prakticky skončila. Třinec byl v tabulce předposlední, takže ani nemělo smysl snažit se to nějak uchvátat. Potom jsem se dal dohromady a dva roky jsem odehrál ve Slovanu Bratislava. V minulé sezoně jsem si ale zranil zase kotník. Také mi ho museli operovat, takže to byly takové trochu smolné tři roky.


Před sezonou jste zamířil do Zlína, kde jste sezonu dobře začali, ale právě v Českých Budějovicích dostali pořádný výprask. Kde byla příčina takového výsledku?
Možná nás ukolébala dlouhá cesta. Soupeř měl na začátku tři šance a všechny proměnil. Za stavu 0:3 už se těžko hraje. Navíc domácí hráli velice dobře. Produkují pěkný hokej nahoru dolů. Klobouk dolů před jejich výkonem.


Kam letos sahají ambice Zlína?
Prvořadý cíl je dostat se do play off. Hlavně bychom nechtěli hrát o záchranu.


Jak vzpomínáte na sezonu strávenou v Českých Budějovicích?
Po odvolání trenéra Pouzara jsem to měl těžší. Přišel Radek Ťoupal a dostával jsem méně příležitostí. Smolné bylo, že se nakonec spadlo. Odcházel jsem z Budějovic jen nerad, protože se mi tady velice líbilo. Bylo tady nádherně a kromě sestupu vzpomínám na ten rok jenom v dobrém.