MILEVSKO – KLÁŠTEREC 5:2 (2:2, 2:0, 1:0) – Utkání mělo vysokou herní kvalitu a až do poloviny zápasu bylo vyrovnané. V závěru už byli domácí lepším týmem.
Branky: 7. Kořánek (Štych), 8. Hamerle (Šulčík), 32. R. Procházka (Suchánek), 38. Šperger (Šulčík), 42. Hamerle (Suchánek) – 6. Pražák (Buchal), 20. Hartman (Kotrouš). Vyl: 12:9, Matouš 10 – Spitzer 10, Loučka 5 +OK, Buchal 10 +OK. využ: 3:2, osl. 2:0, řídil: V.Němec, Flégl, Šperl, 500 diváků.⋌(pv)

TÁBOR – ČESKÁ LÍPA 5:2 (1:0, 3:1, 1:1) – Tábor udával tempo hry po celý zápas a zaslouženě vyhrál.
Branky: 12. Voříšek (Květoň), 25. Mrkvička (Květoň, Matušík), 29. Voříšek (Květoň), 31. Ficek (Voříšek, Květoň), 54. Květoň (Voříšek) – 35. Nekvinda (Kolmann), 56. Nekvinda (Hudíček). Vyl: 7:7, využití: 3:2, osl: 0:0, 930 diváků, rozhodčí: Pokorný – Dančišin, Matějček.⋌ (kle)

PÍSEK – KOLÍN 3:2 (1:0, 1:0, 1:1) – Dvoubrankové vedení zajistil Písku Novák, ve 32.min. snížli hosté na 2:1. Ve 46. minutě ve vlastním oslabení vyrovnali na 2:2, a když už sezdálo, že se bude prodlužovat, dal Procházka vítěznou branku.
Branky: 10. Novák (Bláha), 29. Novák (Bláha), 60. P. Procházka (Hovora) – 32. Pomichálek (Pohl), 46. Dubovec (Kubišta). Vyl: 12:11, navíc Kubiš 10 – Blažek 10, Malý 5 min., řídil: Ondřej: Novák, Vavruška, 285 diváků. (sm)

LITOMĚŘICE – J. HRADEC 5:6 (2:3, 0:1, 3:2) – Jihočeši sice prohrávali po úvodních sedmi minutách 0:2, ale dokázali otočit na 5:2. V posledních minutách ale ještě domácí celek zabojoval, sice se přiblížil na rozdíl jediné branky, srovnat už ale nedokázal.
Branky: 4. Svoboda (Petrus), 7. Musílek (Patzenhauer), 55. Horejsek, 56. Svoboda (Pánek, Hanzl), 60. Hudec - 12. Zykin, 15. Dolina (Mäkelä), 17. Mazanec, 33. Klíma (Šulčík), 44. Chmel (Dolina, Mäkelä), 55. Zykin (Šulčík). (ol)