TÁBOR – MILEVSKO 4:2 (0:0, 2:0, 2:2) – Jihočeské derby bylo šlágrem kola a bylo to znát i na zájmu fanoušků: na souboj pátého týmu tabulky s prvním přišlo v Táboře přes dva tisíce diváků! Ti rozhodně nelitovali, protože viděli oboustranně kvalitní, rušné, napínavé i emotivní utkání. Táborští hokejisté od začátku hráli velice zodpovědně, byli hokejovějším týmem a v polovině zápasu zaslouženě vedli 2:0. Hosté sázeli spíš na maximální nasazení a bojovnost, takže nechyběla ani řada tvrdých soubojů. Zápas hráči Milevska v poslední třetině dokázali zdramatizovat a díky dvěma šťastným trefám vyrovnat na 2:2. Závěr emotivního derby ale patřil opět Táboru, jehož hráči dvěma góly k radosti většiny diváků strhli vítězství na svou stranu.
Branky: 22. Matušík (Mařík), 34. Matušík (Voříšek), 52. Kupec (Suchánek), 55. Kocar (Kupec) – 43. Krejčí (Kořánek), 48. Suchánek (Fořt), vyl. 9:8, navíc Mařík (Tábor) 10, Kořánek 2x, Suchánek 10, Šulčík (vš. Milevsko) 5+OK, přes. 1:0, 2020 diváků, rozhodčí T. Würtherle – Prokop, Špůr. (paš)

TRUTNOV – PÍSEK 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) – Písečtí v Trutnově nedokázali potvrdit roli favorita. V první polovině zápasu si sice vytvořili řadu šancí, ve 14. min. Bláha nepřekonal Ševčíka, dvě minuty nato Mošovský pálil těsně nad, navíc měli i řadu přesilovek, skórovat se jim ale nepodařilo. První gól dal dal ve 36. min. domácí Jaroměřský, jenž své pěkné sólo zakončil přesnou bekhendovou střelou. Druhý gól přidal Andres, který pohotově dorazil Divíškovu střelu, kterou Kubiš pouze vyrazil před sebe. V samotném závěru se hosté nadechli k mohutnému náporu. V 53. min. spálil tutovku Slavík. Dvě minuty před koncem hosté odvolali brankáře Kubiše, ale v power play už stačil Hovora pouze snížit na rozdíl jediného gólu.
Branky: 36. Jaroměřský, 45. Andres (Divíšek) – 59. Hovorka (Kalečík, Mošovský), vyl. 5:3, využití 1:0, 400 diváků, rozhodčí T. Wütherle. (sm)

KLATOVY – J. HRADEC 6:5 po sam. nájezdech (2:2, 1:2, 2:1 – 0:0) – Hostující Skokan sice v power play vyrovnal, ale bod navíc hosté nezískali. Nájezdy vyšly lépe Klatovům.
Branky: 8. Hochmann (Dvořák, Kuželík), 17. Kepl (Dorňák), 40. Kepl (Geltner, Ludvík), 51. Ludvík (Geltner), 54. Setikovský (Maxa), rozh. náj. Švík – 10. Šťastný (Klíma), 19. Skokan (Bláha), 37. Skokan (Šťastný, Mikš), 39. Šťastný (Skokan, Mikš), 60. Šťastný (Skokan).