Velká Radouň – Veselí 2:4 (1:3, 1:1, 0:0) – Hosté trestali chybné rozehrávky domácích góly. Přestože si domácí dokázali vytvářet šance, gólmana hostí Anderleho se jim překonat nepodařilo.
Branky: 13. a 23. Průša (na obě Kalvas) – 3. Marek (Picka), 11. Liška (Čáp), 17. Božek (Marek), 34. Čáp (Peroutka). Vyl. 7:9, využ. 1:0, osl. 0:1, řídili: Jirovský – Brůha, Petrů, 130 diváků. (hol)

Hluboká – Telč 5:3 (2:1, 3:1, 0:1) – V utkání soupeřů, kterým už prakticky o nic nešlo, začali domácí velký náporem a už ve druhé minutě vedli 2:0. Svůj náskok pak už pouze kontrlovali. Velkou oporou hostí byl brankář Zour.
Branky: 1. Svobodný (Maurenc), 2. Svobodný (Mizera, Fuka, 26. Fuka (Hejda, Šikl), 32. Svobodný (Hejda), 32. Mizera (Šimek) – 17. Bláha (Čech), 23. Havlík (Falta), 58. Šimek (Havlík). Vyl. 9:12, využ. 2:0, rozhodčí Stach – Drha, Prchlík, 90 diváků. (šul)

Tábor B – Č. Krumlov 3:6 (0:2, 0:1, 3:3) – V první dvou třetinách skórovali pouze hosté, když domácí nedokázali překonat z mnoha vyloučených šancí skvělého Voštu. Třetí část skončila smírně, hosté ale vyhráli zaslouženě.
Branky: 46. Jareš (Pospíšil), 55. Jareš (Hubáček, Ježek), 59. Tupý (Jareš) – 2. Ulman (Filištejn), 11. Brož (Unger, Perník), 23. Perník (Brož, Brůha), 43. Brož (Unger), 49. Lukeš (Ulman), 50. Perník (Unger, Brůha). Vyl. 7:4, využití 0:0. Rozhodčí Haškovec – Pech, Talpa, 50 diváků. (chrt)

Soběslav – Humpolec 5:0 (2:0, 1:0, 2:0) – Domácí měli celý zápas převahu a řadu vyložených šancí ještě neproměnili. Hosté si často pomáhali fauly, což domácí trestali. U vítězů zaznamenal hattrick a čtyři kanadské body Martin Hák, junior David Snášel vychytal svou druhou nulu v mistrovském utkání.
Branky: 6. Hák (A. Pánek, Ištvánik), 15. Ištvánik (A. Pánek), 35. Hák (Kratochvíl, A. Pánek), 49. Hák (A. Pánek, D. Pánek), 52. Ištvánik (Hák). Vyl. 8:15 (navíc host. Zmrhal a Linhart 10 min.), využ. 3:0, rozhodčí Mertl – Peksa, Čáp, 380 diváků. (kol)

Vimperk – David servis ČB 7:2 (1:1, 3:1, 3:0) – Ještě na začátku druhé třetiny hosté vedli, ale domácí je do konce zápasu jednoznačně přehráli a zajistili si tak definitivně účast v play off.
Branky: 5. J. Hrubý (Ženíšek), 29. Pošmourný (Coufal), 34. Novák, 38. Šedivý (Pitel, Pošmourný), 44. Slabý (Hail), 52. Pešl (Předota, J. Hrubý), 60. Pěnička – 16. Fleischmann, 26. Štěrba (Vašek). Vyl. 6:5, využ. 0:1, osl. 1:1, rozhodčí Mandrysz – Diviš, Vovčko, 400 diváků. (žen)

Strakonice – Božetice 3:4 (1:1, 1:3, 1:0) – První třetina byla vyrovnaná, hosté rozhodli o vítězství ve druhé části, kterou vyhráli 3:1. Značně vítěze podržel brankář Božetic Žilinčík.
Branky: 14. Stropnický (Funda), 30. Procházka (Hora, Oranský), 54. Stropnický – 10. Rašek (Stejskal, Jungbauer), 28. Rašek (Čapek), 30. Čapek (Jungbauer), 35. Čapek (Rašek), rozhodčí Holub – Mitáš, Zvoníček, vyloučení 2:7, navíc Oranský (ST) 10, využití 0:2, přihlíželo 700 diváků. (jap)