Telč – Strakonice 1:1 (1:0, 0:0, 0:1) – Po úvodní brance pohledného a rychlého utkání drželi domácí nad lídrem kraje dlouho vedení, o které přišli v oslabení až pět minut před koncem.

Božetice – Vimperk 3:3 (0:1, 1:1, 2:1) – Mužstva měla již zajištěnu účast v play off, a tak ve vyrovnaném a zajímavém utkání se rozešla smírně.
Branky: 37. Tomeček (Růžička), 51. Čapek (Rašek), 53. Fencl (Růžička) – 6. Šedivý (Předota), 38. Novák (Slabý, Král), 60. Šedivý (Coufal), vyl. 7:6, přes. 1:0, 180 diváků, sudí Urban – Kuchár, Deim. (pv)

Humpolec – V. Radouň 5:5 (2:2, 2:0, 1:3) – Domácí zaskočili hosty, ujali se vedení. Přesto Radouňští dokázali otočit skóre na svoji stranu, vedli o dvě branky (2:4), domácí zabojovali, srovnali. Hosté ještě vedli o gól (4:5), vyrovnání přišlo v 55. minutě. Domácí hráli minutu a půl před koncem power play pět na tři, potřebovali v posledním kole základní části vyhrát, to se jim ale nepodařilo.
Branky: 3. Kolář (Komůrka), 12. V. Hřeben (Šára), 26. Kolář (V. Hřeben), 39. Beneš (Komůrka), 55. Polák (Komůrka) – 10. Kolář (Kalvas), 14. Mikš (Domin), 42. Kalvas (Lapka), 45. Kolář (Beránek), 46. Sedlačík (Průša, Mikš), vyloučení 5:11, využití 2:2, rozhodčí Jirovský – P. Zeman, Novák, diváků 70. (hol)

Veselí – Tábor B 11:2 (4:0, 4:1, 3:1) – Utkání se hrálo v poklidném tempu, od prvních vteřin bylo jasně v režii domácích.
Branky: 2. Bůžek (Klestil), 2. Mikeska (Markovický), 16. Smolík (Peroutka), 19. Marek (Mikeska), 31. Bůžek (Liška), 37. Smolík (Liška), 37. Marek (Liška), 38. Bůžek (Liška), 42. Mikeska (Novák, 47. Smolík (marek), 58. Klestil (Liška) – 39. Jareš (Matušík), 45. Hubáček (Šimeček), vyloučení 9:14, navíc Špale (TÁ) OK, Ježek a Tupý (TÁ) 10, využití 3:0, diváků 250, rozhodčí Stach – Knor, Karlín. (kov)

Č. Krumlov – Hluboká 11:2 (4:0, 1:0, 6:2) – v zápase, kde se domácí jendoznačně prosadili, přijeli Hlubočtí jen s jedenácti hráči v poli.
Branky: 2. Ulman (Lukeš), 3. Brož (R. Uhlíř, Mertl), 10. Hejda (Kotek), 14. Unger (R. Uhlíř, Štěpán), 22. Marek (Brož), 44. R. Uhlíř (Štěpán), 48. Mertl (Malák, Brož), 49. R. Uhlíř (Unger), 52. Štěpán (R. Uhlíř), 55. Lukeš (Kotek), 60. Unger (Homolka, Mígl) – 42. Lenc (Mizera), 53. Kreps (Troup), vyloučení 7:15, navíc Brůha (ČK) 5 plus do konce, Fousek (HL) 5 plus do konce, Lenc (HL) 5 plus do konce, využití 4:1, oslabení 1:0, 100 diváků, rozhodčí Štajner – Drha, Prchlík. (ště)

David servis – Soběslav 2:4 (1:2, 1:0, 0:2) – Utkání rozhodla závěrečná třetina.
Branky: 7. Cibulka (Lonsmín), 38.Jakub Eliáš (Daniel Mikeš) – 14. Bruner, 17. Bruner, 48. Pánek, 55: Máca, vyloučení 9:8, Lonsmín (DS) 10, Holický (SO) 10, oslabení 0:1, diváků 120, rozhodčí Holub – Nevšímal, Novák. (bať)