Co podle vás rozhodlo o vítězství soupeře?
Nastoupili jsme s příliš velkým respektem a soupeři pomohly i dva rychlé góly, na které jsme mu sami přihráli. Od poloviny zápasu jsme hráli lépe, i když musíme přiznat, že Ufa ubrala. Měli jsme dát alespoň jeden gól. Výsledek by vypadal přece jen jinak.

Od poloviny zápasu hala skandovala směrem k vašemu trenérovi Bokroš ven. Není to určitě nic příjemného. Jak jste to vnímali?
Snažili jsme se hlavně soustředit na hru, abychom dali nějaký gól a se to situace uklidnila. Není to jednoduché pro nikoho z nás.

Mají podle vás diváci právo na podobné vyjádření svého názoru?
Diváci platí vstupné a chodí na zápasy stále v hojném počtu. Právo na to mají. Naše pozice není ideální a úpřímne řečeno se něco podobného už dalo čekat. Věřím, že začneme bodovat v extralize, posunumee se nahoru a celá situace se uklidní. Vedení, fanoušci i my hráči.

Na veřejnost proskočila zpráva o konfliktu na tréninku vašeho týmu. Může to ještě zhoršit atmosféru v kabině?
Nervozita tady určitě je. Já osobně jsem něco podobného ještě nezažil. Pouze jednou ve Vsetíně, ale tam se s tím dalo počítat. Není to jendoduché, ale musíme ukázat vnitřní sílu jako loni, kdy jsme válcovali každého, kdo sem přijel.

Nosíte si v současné napjaté době hokejové starosti i domů?
Musím přiznat, že ano. Někdy už to člověku přerůstá přes hlavu. Mám štěstí, že mám sedmiměsíčního syna. Stačí pohled na něj a všechno se změní k lepšímu. Pořád nám to ale leží v hlavě. Je toho na nás moc, ale můžeme si pomoci jenom sami tím, že začneme bodovat. Nemohli jsme oproti loňskému roku úplně zapomenout hrát hokej.