Podle centra první řady je důležité potvrdit vítězství i v dalších utkáních na ledě soupeřů. „Nedávno jsme doma porazili Pardubice a pak jsme vyhořeli v Třinci. Je to jen jeden zápas, teď se budeme muset soustředit na zápas v Mladé Boleslavi. Po dlouhé době jsme hráli celých šedesát minut, byli jsme lepší a vyhráli jsme zcela zaslouženě,“ řekl k nedělnímu vítězství.


Přestože hra ještě měla k dokonalosti daleko, mužstvo muselo své příznivce potěšit minimálně nasazením. „Určitě jsme bojovali. Stále se trochu potýkáme s koncovkou. Kdyby tomu tak nebylo, tak jsme zápas mohli rozhodnout už třeba ve druhé třetině. Šancí jsme měli spoustu a nakonec se nám podařilo rozhodnout až v samotném závěru zápasu,“ potěšil Humla tříbodový zisk.


Jeho důležitý gól na 2:0 byl velice šťastný. Při nájezdu dva na jednoho sklouzla Tomáši Kůrkovi střela z čepele hokejky a on kotouč pohodlně zasunul do prázdné branky. „To už tak bývá, že když se nedaří v koncovce, tak přijde takovýhle náhodný gól. Měl jsem několik vyložených šancí a nakonec dám gól z takovéhle spoluhráčovy nepovedené střely,“ směje se. „Trochu štěstí k tomu patří, ale my jsme mu tentokrát šli naproti,“ je přesvědčen.


Jihočeši Zlín výrazně přestříleli. „Už dlouho nepamatuji zápas, kde bychom měli tolik šancí. V koncovce to stále ještě není ono, ale už jsme dlouho nedali v jednom utkání tři góly, takže můžeme být spokojeni,“ uvedl.


Mužstvo nerozhodila ani protestní akce fanoušků, kteří se dožadovali odchodem z kotle po dobu první třetiny a vyvěšením transparentů odvolání trenéra Bokroše. „Samozřejmě jsme si toho všimli, ale museli jsme se soustředit především na samotné utkání. Od druhé třetiny už byli fanoušci opět slyšet a podpořili nás k dobrému výkonu. Za to jim patří poděkování,“ nevšímal si příliš fanouškovské revolty v hledišti. „Dopředu jsme o tom ani nevěděli. Šlo to celkem mimo nás,“ tvrdí.